Počet nalezených produktů: 3

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Jacob Jensen 620-15%
9 610 Kč

8 168 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už si obléknete formální oblek nebo pohodlné volnočasové oblečení, hodinky z dílny značky Jacob Jensen váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich tmavě šedý ciferník zaujme na první pohled dvěma chronografy s funkcí stopek, nechybí ani datumovka umístěná na pozici 3.


Jacob Jensen 626-15%
10 260 Kč

8 721 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už si obléknete formální oblek nebo pohodlné volnočasové oblečení, hodinky z dílny značky Jacob Jensen váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich antracitově šedý ciferník zaujme na první pohled dvěma chronografy s funkcí stopek, nechybí ani datumovka umístěná na pozici 3.


Jacob Jensen 703-15%
5 990 Kč

5 091 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skandinávské doplňky jsou proslulé svým minimalistickým designem, který dokáže perfektně doplnit téměř každý outfit. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny značky Jacob Jensen.Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru