Počet nalezených produktů: 4

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Joop! Element JP101061F02-48%
5 010 Kč

2 569 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky JOOP! si na první pohled zamilují všichni pánové se zálibou v klasických doplňcích. Jejich stříbrný ciferník sází na tradiční provedení – zdobí ho jemné stříbrné ručičky a indexy, nechybí ani nezbytná datumovka.


Joop! Element JP101162F11-48%
7 810 Kč

3 989 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny fashion značky JOOP! dokážou dokonale podtrhnout vaše přirozené půvaby. Jejich pouzdro i precizně propracovaný tah z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli jsou pozlacené růžovým zlatem, které celku propůjčují romantický vzhled.


Joop! Origin JP100841F01-47%
6 410 Kč

3 365 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky JOOP! si na první pohled zamilují všichni pánové se zálibou v klasických doplňcích. Jejich černý ciferník sází na tradiční provedení – zdobí ho úzké stříbrné ručičky a indexy, které dokonale ladí s pouzdrem z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli.


Joop! Origin JP100841F05-37%
6 410 Kč

3 976 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky JOOP! si na první pohled zamilují všichni pánové se zálibou v klasických doplňcích. Jejich bílý ciferník sází na tradiční provedení – zdobí ho úzké stříbrné ručičky a indexy, které dokonale ladí s pouzdrem z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli.Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru