Olivia Burton Big Dial OB16BD102
3 120 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny britské značky Olivia Burton si na první pohled zamilují všechny dámy se zálibou v klasických doplňcích, které se hodí opravdu ke všemu. Jejich ciferník působí neuvěřitelně čistým dojmem – zdobí ho jen bronzové ručičky a indexy s římskými číslicemi.

Olivia Burton Painterly Prints OB16EG147
3 860 Kč 3 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Něžná, romantická a za všech okolností neodolatelná – taková je žena, která si na zápěstí připne hodinky z dílny značky Olivia Burton. Jejich ciferník totiž zdobí ptáček s překrásnými květy v pastelových barvách, které dělají z tohoto doplňku opravdu nepřehlédnutelný kousek.

Olivia Burton 3D Bee Square OB16AM164
5 980 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete mít jistotu, že váš nový doplněk nikdo nepřehlédne? Pak si na zápěstí připněte hodinky z dílny značky Olivia Burton. Jejich ciferník vás na první pohled zaujme 3D včelou, která je usazená přímo v jeho středu.

Olivia Burton Demi OB16CS20
3 120 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Něžná, romantická a za všech okolností neodolatelná – taková je žena, která si na zápěstí připne hodinky z dílny značky Olivia Burton. Jejich tmavý ciferník totiž zdobí překrásné květy v pastelových barvách, které dělají z tohoto doplňku opravdu nepřehlédnutelný kousek.

Olivia Burton Enchanted Garden OB16EG135
3 860 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Něžná, romantická a za všech okolností neodolatelná – taková je žena, která si na zápěstí připne hodinky z dílny značky Olivia Burton. Jejich ciferník totiž zdobí včelky s překrásnými květy v pastelových barvách, které dělají z tohoto doplňku opravdu nepřehlédnutelný kousek.

Olivia Burton Lace Detail OB16MV96
3 400 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Olivia Burton si zamilují všechny dámy s romantickou duší. Jejich šedý ciferník zaujme na první pohled plastickými květy a listy v dolní části. Příjemnou pastelově šedou barvou se pyšní i hladký kožený řemínek. Pouzdro je vyrobené z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli.

Olivia Burton Mother of Pearl OB16MOP01
3 860 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Něžné, stylové a jednoduše dokonalé. Takové jsou hodinky z dílny britské značky Olivia Burton. Jejich ciferník v klasickém designu vás na první pohled zaujme perleťovým povrchem, který na denním světle hraje všemi barvami. Pouzdro i tah jsou vyrobené z kvalitní pozlacené oceli.

Olivia Burton Mother of Pearl OB16MOP02
3 860 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Něžné, stylové a jednoduše dokonalé. Takové jsou hodinky z dílny britské značky Olivia Burton. Jejich ciferník v klasickém designu vás na první pohled zaujme perleťovým povrchem, který na denním světle hraje všemi barvami. Pouzdro i tah jsou vyrobené z kvalitní ušlechtilé oceli.

Olivia Burton Queen Bee OB16AM151
5 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Olivia Burton nadchnou na první pohled všechny dámy se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich ciferník je potažený tmavou perletí, která především na slunci hraje všemi barvami. Rozhodně si zamilujete i včelu na pozici 12.

Olivia Burton Watercolour Florals OB16PP57
3 860 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Olivia Burton jsou jako stvořené pro všechny dámy s romantickou duší. Jejich světlý ciferník zdobí květy v pastelových barvách, díky kterým jen tento model opravdu nepřehlédnutelný.

Olivia Burton White Dial OB16BD97
3 120 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Olivia Burton dokážou své nositelce propůjčit řádnou dávku elegance a ženskosti. Kousek z kolekce White Dial není výjimkou. Jak už napovídá název hodinek, tím nejvýraznějším prvkem je výrazný bílý ciferník, který zdobí růžově zlacené ručičky a indexy.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.