Royal London 41361-02
2 030 Kč
+ doprava zdarma

Ať už se rozhodnete pro formální nebo volnočasový outfit, hodinky z dílny značky Royal London budou vždy tím pravým. Jejich černý ciferník zdobí tři chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, nechybí ani nezbytná datumovka.


Royal London 21320-01
1 427 Kč

Každá žena potřebuje jednou za čas vyzdvihnout svoji ženskost a podtrhnout tak své půvaby. Ideálním prostředkem jsou hodinky z dílny značky Royal London. Jejich perleťový ciferník nadchne čirými krystaly na místě indexů. Další najdete na ocelovém pouzdře, kde se oslnivě třpytí.


Royal London 21428-06
2 549 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Royal London jsou jako stvořené pro moderní sebevědomou dámu. Elegantní hnědý ciferník zdobí pouze růžově zlacené ručičky a indexy, které skvěle barevně ladí s ocelovým pouzdrem. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým koženým řemínkem v hnědé barvě.


Royal London 41293-02
704 Kč

Hodinky z dílny britské značky Royal London jsou jako stvořené pro všechny milovníky klasických doplňků. Jejich celostříbrné provedení vypadá opravdu stylově, navíc se hodí ke každému oblečení.


Royal London 41325-02
2 030 Kč
+ doprava zdarma

Ke stylovému muži patří stylový doplněk. Pánské hodinky Royal London zaujmou velkým šedým ciferníkem s multifunkčnímu ciferníčky a výraznými indexy. Šedý je také kvalitní kožený řemínek s elegantním světlým prošíváním. Celek perfektně doplňuje výrazné ocelové pouzdro.


Royal London 41361-03
2 030 Kč
+ doprava zdarma

Ať už se rozhodnete pro formální nebo volnočasový outfit, hodinky z dílny značky Royal London budou vždy tím pravým. Jejich černý ciferník zdobí tři chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, nechybí ani nezbytná datumovka.


Royal London 21428-04
2 549 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Royal London jsou jako stvořené pro moderní sebevědomou dámu. Elegantní stříbrný ciferník zdobí pouze růžově zlacené ručičky a indexy, které skvěle barevně ladí s ocelovým pouzdrem. Na zápěstí se hodinky připínají úzkým koženým řemínkem v bílé barvě.


Royal London 41338-01
2 234 Kč
+ doprava zdarma

Pokud žijete aktivním životem, ale zároveň potřebujete doplnit formálnější outfit, jsou pro vás pánské hodinky Royal London jako stvořené. Díky celokovovému provedení vypadají velice elegantně, stylovým prvkem je černý ciferník a černé ocelové pouzdro.


Royal London 21451-01
2 699 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Royal London jsou jako stvořené pro moderní sebevědomou ženu. Jejich dobře čitelný ciferník zaujme na první pohled originálními ručičkami a číselnými indexy. Pouzdro z ušlechtilé oceli navazuje na kvalitní kožený řemínek černé barvy.


Royal London 41219-03
2 200 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky značky Royal London na první pohled zaujmou všechny pány se zálibou v nadčasových doplňcích. Na černém ciferníku najdete kromě času také datumovku, ukazatel dne v týdnu a 24h subciferník. Kombinace černého pouzdra a koženého řemínku vypadá zkrátka perfektně.


Royal London Dárková sada 21332-08
1 724 Kč

Chcete své ženě, mamince nebo třeba kamarádce ukázat, jak vám na ní záleží? Řeknete to dárkovou sadou Royal London. Jakmile obdarovaná otevře luxusní koženou krabičku, naskytne se jí pohled na opravdové skvosty. Prvním jsou hodinky z kvalitní, částečně růžově pozlacené oceli a překrásným řemínkem.


Royal London 21135-01
2 030 Kč
+ doprava zdarma

Hodinky z dílny značky Royal London si na první pohled zamilují všechny dámy se zálibou v elegantních doplňcích. Jejich světlý ciferník zaujme dvěma chronografy s funkcí datumovky a 24 hodinového času. Na zápěstí se hodinky připínají černým koženým řemínkem s elegantním krokodýlím vzorem.


Royal London 21211-04
2 345 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Každá žena touží alespoň jednou za čas zazářit. Zažijte i vy tento opojný pocit s módními dámskými hodinkami Royal London. Čiré kamínky kolem růžově zlaceného pouzdra i na místě indexů se při každém vašem gestu krásně zatřpytí.


Royal London 21470-01
3 825 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Royal London jsou tím pravým pro všechny dámy se zálibou v elegantních doplňcích. Jejich světlý ciferník sází na čistý minimalistický design – zdobí ho jemné ručičky a mimostředná vteřinová ručička. Na zápěstí se hodinky připínají koženým řemínkem v černé barvě.


Royal London 41106-02
1 826 Kč

Pánské hodinky Royal London jsou opravdu designovým kouskem. Jejich masívní hranaté pouzdro z ušlechtilé oceli příjemně kontrastuje se zbytkem hodinek. Černý ciferník zdobí ciferníčky informující o aktuálním datu a dni v týdnu.


Royal London 41269-02
1 224 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Royal London jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v klasických doplňcích. Jejich světlý ciferník s vertikálním vzorem zaujme na první pohled jemnými ručičami a indexy se dvěma hlavními číslicemi. Nechybí ani nezbytná datumovka na pozici 3.


Royal London 41326-05
1 928 Kč

K modernímu muži neodmyslitelně patří moderní doplňky. Tím pravým jsou pánské hodinky z dílny značky Royal London. Na černém se vyjímají tři multifunkční ciferníčky s funkcí stopek a 24 hodinového času, zaujmou i výrazné číslice v pastelové barvě. Hodinky disponují také tachymetrem.


Royal London 41361-01
1 832 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už se rozhodnete pro formální nebo volnočasový outfit, hodinky z dílny značky Royal London budou vždy tím pravým. Jejich béžový ciferník zdobí tři chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, nechybí ani nezbytná datumovka.


Royal London 41369-06
1 512 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Royal London jsou jako stvořené pro dámy, které se rády zdobí barevnými doplňky. Jejich švestkově fialový ciferník se postupně ke středu zesvětluje a vytváří tak zajímavý efekt.


Royal London Automatic 41426-07
2 947 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Royal London jsou jako stvořené pro moderního sebevědomého muže. Světlý ciferník zdobí stříbrné ručičky s indexy a tmavé římské číslice. Nechybí ani nezbytná datumovka. Na zápěstí se hodinky připínají ocelovým tahem.


Royal London Dárková sada 21332-06
1 520 Kč

Chcete své ženě, mamince nebo třeba kamarádce ukázat, jak vám na ní záleží? Řeknete to dárkovou sadou Royal London. Jakmile obdarovaná otevře luxusní koženou krabičku, naskytne se jí pohled na opravdové skvosty. Prvním jsou hodinky z kvalitní, částečně pozlacené oceli a překrásným řemínkem.


Royal London Dárková sada 21332-07
2 039 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chcete své ženě, mamince nebo třeba kamarádce ukázat, jak vám na ní záleží? Řeknete to dárkovou sadou Royal London. Jakmile obdarovaná otevře luxusní koženou krabičku, naskytne se jí pohled na opravdové skvosty. Prvním jsou hodinky z kvalitní oceli pozlacené růžovým zlatem a překrásným tahem.


Royal London 21276-07
2 230 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každá žena touží alespoň jednou za čas zazářit. Zažijte i vy tento opojný pocit s módními dámskými hodinkami Royal London. Čiré kamínky kolem pouzdra i na místě indexů se při každém vašem gestu krásně zatřpytí. Potěší i datumovka na pozici tří hodin.


Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru