Počet nalezených produktů: 10

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Skagen Ancher SKW 2477
6 380 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Fossil si na první pohled oblíbí všechny dámy se zálibou v elegantních doplňcích.


Skagen Ancher SKW 2480-56%
6 000 Kč

2 587 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Fossil si na první pohled oblíbí všechny dámy se zálibou v elegantních doplňcích. Menší černý ciferník zaujme úzkými tenkými ručičkami v barvě růžového zlata, stejným odstínem se pyšní i pozlacené ocelové pouzdro.


Skagen Ancher SKW 6297-30%
6 760 Kč

4 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské hodinky z dílny skandinávské značky Skagen si získají všechny muže se zálibou v klasických doplňcích. Bílý ciferník lemují jemné černé číslice, nechybí ani drobná datumovka. Ocelové pouzdro s černou povrchovou úpravou si vás získá svojí tenkostí i stylovým vrchním a dolním zakončením.


Skagen Anita SKW 2405
5 290 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny značky Skagen si oblíbily dámy po celém světě pro jejich vysokou kvalitu a převším čistý design, který je možné kombinovat téměř se vším. Objevte jejich kouzlo i vy a připněte si na zápěstí model z kolekce Anita. Bílý ciferník s chronografem lemují drobné arabské číslice.


Skagen Hagen Rectangular SKW6287-49%
5 530 Kč

2 818 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Omrzely se vám klasická kulatá hodinková pouzdra? Není nic jednoduššího, než přesedlat na hranaté pouzdro. Opravdovým skvostem jsou v tomto směru hodinky z dílny dánské značky Skagen. Jejich černý ciferník sází na strohý design, černou barvou se pyšní také hladký kožený řemínek.


Skagen Hagen SKW 6213
5 770 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské hodinky Skagen si můžete s klidným svědomím vzít k formálnímu obleku i volnočasové košili. Strohý ciferník s úzkými indexy a ručičkami příjemně oživuje subciferníček s nenásilně barevnými číslicemi.


Skagen Hald SKW 2441
4 910 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny skandinávské značky Skagen dokážou dodat outfitu zcela nový rozměr. Vděčí za to ocelovému pouzdru a jemnému milánskému tahu z ušlechtilé oceli, který vypadá na zápěstí neskutečně elegantně.


Skagen Hald SKW 2444
4 910 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny skandinávské značky Skagen dokážou dodat outfitu zcela nový rozměr. Vděčí za to ocelovému pouzdru pozlacenému žlutým zlatem, pastelově béžový kožený řemínek s ním tvoří dokonalou dvojici.


Skagen Holst SKW6284
5 220 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky z dílny skandinávské značky Skagen v sobě spojují tři jmenovatele – čistý design, precizní zpracování a nejvyšší kvalitu použitých materiálů. Objevte jejich kouzlo i vy a připněte si na zápěstí pánské hodinky z kolekce Holst.


Skagen Sundby SKW 6260
5 840 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní pánské hodinky zančky Skagen s černým ciferníkem i černým koženým řemínkem si můžete vzít ke sportovnímu oblečení, ale stejně tak i do společnosti. Univezálnost hodinek ocení každý muž, který si potrpí i na kvalitní zpracování.Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.

_____

^ Zpátky nahoru