Tamaris Alva TW034-40%
2 079 Kč 1 242 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ať už se rozhodnete obléknout pouzdrové šaty nebo roztrhané džíny, hodinky Tamaris váš outfit vždy dokonale doladí. Na první pohled vás určitě upoutá černé pouzdro a koženého řemínku. Systém easy-click zajistí snadné odepnutí řemínku, díky čemuž si můžete hodinky přizpůsobit dle vlastního vkusu.

Tamaris Anda TW001-40%
2 339 Kč 1 398 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Tamaris pro ženy, které si potrpí na stylové doplňky. Na první pohled vás určitě upoutá celozlaté provedení pouzdra a dokonale přizpůsobivého milánského tahu. Tah můžete jednoduše odepnout, díky systému easy-click, a kombinovat tak hodinky dle nálady či outfitu.

Tamaris Anda TW005-40%
2 339 Kč 1 397 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky značky Tamaris jsou jako dělané pro dámy s vytříbeným vkusem. Na první pohled upoutá pouzdro z obecného kovu v kombinaci s dokonale přizpůsobivým milánským tahem.

Tamaris Anika TW009-40%
2 079 Kč 1 242 Kč

Výprodej

Hodinky značky Tamaris jsou určeny pro ženu, která má ráda nádherné doplňky. Na první pohled vás upoutá perleťový ciferník, který je zdoben jednoduchými ručičkami a třpytivými kamínky jako indexy. Na kovové pouzdro navazuje kožený řemínek hnědé barvy, díky jemuž ciferník více vynikne.

Tamaris Anika TW012-40%
2 079 Kč 1 242 Kč

Výprodej

Hodinky značky Tamaris jsou určeny pro ženu, která má ráda nádherné doplňky. Na první pohled vás upoutá perleťový ciferník, který je zdoben jednoduchými ručičkami a třpytivými kamínky jako indexy. Na kovové pouzdro navazuje kožený řemínek fialové barvy, díky jemuž ciferník více vynikne.

Tamaris Anita TW014-40%
1 819 Kč 1 087 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Tamaris jsou tím pravým pro všechny dámy, které se chtějí hýčkat nejkvalitnějšími doplňky. Jejich klasický modrý ciferník s výraznými stříbrnými indexy kryje minerální sklíčko, které je odolnější a brání nehezkému zašednutí. Modrou barvou se pyšní také tradiční kožený řemínek.

Tamaris Anita TW015-40%
1 819 Kč 1 087 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hodinky značky Tamaris jsou jako stvořené pro všechny milovnice klasických doplňků. Jejich klasický ciferník s výraznými zlatými indexy kryje minerální sklíčko, které je odolnější a brání nehezkému zašednutí. Na zápěstí se hodinky připínají elegantním hnědým koženým řemínkem s jemným prošíváním.

Tamaris Anita TW016-31%
1 819 Kč 1 242 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Hodinky značky Tamaris si zamilujete především proto, že doladí každý váš outfit k dokonalosti. Jejich klasický černý ciferník s výraznými stříbrnými indexy kryje minerální sklíčko, které je odolnější a brání nehezkému zašednutí. Černou barvou se pyšní také tradiční kožený řemínek.

Tamaris Anita TW019-36%
1 819 Kč 1 164 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky značky Tamaris pro ženy, které hledají stylový doplněk. Jejich klasický černý ciferník s výraznými stříbrnými indexy kryje minerální sklíčko, které je odolnější a brání nehezkému zašednutí. Černou barvou se pyšní také tradiční kožený řemínek.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.