Tissot T-Sport T-Race Cycling Chronograph T111.417.27.441.00
13 810 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Je jízda na kole vaší největší vášní? Pokud navíc každoročně sledujete Tour de France, moc dobře víte, že oficiálním časoměřičem tohoto prestižního závodu je švýcarská značka Tissot. Jakmile si na zápěstí připnete hodinky T-Race Cycling, ocitnete se uprostřed Tour de France i vy.

Certina SPORT COLLECTION - DS PODIUM Chrono - Quartz C001.639.97.057.03
18 890 Kč 15 112 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské luxusní hodinky Certina ve sportovním stylu, vybavené quartzovým strojkem ETA G10. 962. Hodinky mají pouzdro vyrobené z hliníku a je opatřeno zeleno-černým PVD povlakem. Díky tomu hodinky vynikají nízkou váhou, pouhých 55 g. Na zápěstí se připevňují kvalitním černým pryžovým řemínkem.

Swatch Sale YES1005
2 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Největší světový výrobce hodinek Swatch je celosvětově oblíbený díky svým modelům, které se od portfolia ostatních značek liší originálními vzory a nadčasovými nápady. Propadněte jejich kouzlu i vy a připněte si na zápěstí hodinky Sale.

Timex TW2R81400D7
3 290 Kč 2 141 Kč

Novinka

Pokud hledáte doplněk, který se bude dokonale hodit k téměř jakémukoliv outfitu, pak vsaďte na hodinky americké značky Timex.  Černý ciferník je vybavený třemi chronografy s funkcí stopek, drobnými ručičkami a čitelnými indexy. Samozřejmostí je také užitečná datumovka na čtvrté pozici.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.