Belmonde Dřevěné hodinky Anastasie
1 272 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské dřevěné hodinky Anastasia. Krásné barevné hodinky vyrobené ze 100% přírodního bambusového dřeva. Dokonale jemné zpracování a nízká váha náramkových hodinek, zaručuje maximální komfort při nošení.

Belmonde Dřevěné hodinky Clarie natural
1 660 Kč

Luxusní dámské hodinky s funkcí kalendáře zaujmou především decentním designem a neuvěřitelně nízkou váhou. Tyto dvě přednosti dámy ocení především při každodenním nošení.

Belmonde Dřevěné hodinky Elisabethe
2 120 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské přírodní dřevěné hodinky s motivem motýlů. Elegantní módní doplněk, ideální k lehkým šatům v jarním a letním období. 100 % přírodní bambusové dřevo použité na pouzdro i jednotlivé dílky pásku je velice lehké.

Belmonde Dřevěné hodinky Florence
1 690 Kč

Dámské dřevěné hodinky Bamboo s ciferníkem bez čísel. Stylový doplněk pro ženy s motivem květin. Neuvěřitelně lehké. Originální dárek pro ženy. Dřevěné hodinky značky BoBo Bird jsou baleny v dárkové krabičce s polštářkem. Velmi příjemné na ruce. Materiál: dřevo z bambusu. Pásek z pravé kůže.

Belmonde Dřevěné hodinky Henri
1 060 Kč

Dřevěné náramkové hodinky s koženým páskem. Dřevěné hodinky jako módní doplněk. Stylové hodinky určené pro muže. Tmavě hnědá, téměř černá barva. Dřevěné pouzdro. Dřevěné hodinky jsou skvělý módní doplněk. Vypadají skvěle a navíc jsou velmi lehké. Materiál: dřevo, kov a kůže. Velmi lehké.

Belmonde Dřevěné hodinky Jacques
2 180 Kč

Pánské celodřevěné hodinky v luxusním tmavém povedení. 100% přírodní dřevěné pouzdro pánských analogových hodinek s celodřevěným páskem z jednotlivých článků ve stejném odstínu, je naprosto okouzlující kombinace.

Belmonde Dřevěné hodinky Jerome
2 680 Kč

Pánské hodinky Bobo Bird s funkcí času, kalendáře a stopek, které zaujmou detailním zpracováním a kombinací materiálů. Hodinky jsou vyrobeny bambusového dřeva a oceli.

Belmonde Dřevěné hodinky Julien
2 360 Kč

Luxusní pánské hodinky Bobo Bird s funkcí času a kalendáře, které zaujmou detailním ručním zpracováním a elegantní kombinací materiálů. Hodinky jsou vyrobeny z pevného bambusového dřeva a oceli.

Belmonde Dřevěné hodinky Noé
1 060 Kč

Pánské analogové hodinky inspirované hvězdou poutí Star Trek. Přírodní materiál a jemně laděné barvy, dělají z hodinek neobyčejný módní doplněk.

Belmonde Dřevěné hodinky Philippe
1 190 Kč

Pánské dřevěné hodinky s ciferníkem bez čísel. Stylový doplněk pro muže. Neuvěřitelně lehké. Originální dárek pro muže. Dřevěné hodinky značky BoBo Bird jsou baleny v dárkové krabičce s polštářkem. Velmi příjemné na ruce. Materiál: dřevo z bambusu. Pásek z pravé kůže. Hodinky nejsou vodotěsné.

Belmonde Dřevěné hodinky Thibauld
1 685 Kč

Atraktivní pánské hodinky s lebkou. 100% přírodní pánské hodinky s koženým páskem, které si i přes drsnější motiv na podkladu ciferníku zachovávají styl a eleganci.

Hodinky

Náramkové hodinky jsou praktické a módní. MALL.cz nabízí obrovský výběr cenově dostupných hodinek pro ženy, muže i děti. Je snadné najít hodinky, které doplňují váš osobní styl.

V současnosti jde většinou o hodinky s quartz strojkem, poháněné bateriemi, které obvykle stačí vyměnit co jeden nebo dva roky. Quartzové hodinky se dodávají ve dvou hlavních provedeních: analogové hodinky, které mají čísla, značky nebo římské číslice, jež označují časové intervaly, a digitální hodinky, které ukazují čas na digitálním displeji. Existují i analogové digitální hodinky, které kombinují digitální displej s prvky analogových hodinek. Jak analogové, tak digitální hodinky mohou mít řadu speciálních funkcí včetně budíků, kalendářů, stopek a světového času nebo duálního času, který umožňuje sledovat čas ve více časových zónách.

Některé hodinky jsou odolné vůči vodě, což je chrání před poškozením v důsledku občasného vystavení vodě. Vodotěsné hodinky jdou nad rámec odolnosti proti vodě a mohou být nošeny při koupání, plavání a dokonce i potápění.

Kromě těchto funkcí je výběr hodinek i otázkou estetického vkusu. Najdete módní hodinky s kovovými řemínky, elegantní hodinky se stylovými koženými řemínky a sportovní hodinky s pryžovými či silikonovými řemínky, stejně tak i roztomilé dětské hodinky s oblíbenými postavičkami vašich dětí.