RenFrew Páska White
190 Kč 99 Kč

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry 24mm x 50m.

RenFrew Páska Pink
139 Kč

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry 24mm x 25m.

RenFrew Páska Bright Yellow
139 Kč

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry 24mm x 25m.

RenFrew Páska Blue
139 Kč

Klasická páska na hokejku. Modrá páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního hokeje. Velikost 24mm x 25m.

RenFrew Páska Black

RenFrew Páska Black

Hodnocení: 5
99 Kč

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry13m x 36m.

Specter Hockey Páska na čepel Tape
259 Kč

SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. Vyvinuli jsme patentovaný několikavrstvý materiál, který pomáhá zlepšit přesnost střely, ovládání puku a přináší delší výdrž.

Blue Sports Páska na rukojeť Grip Tip Tape
235 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Blade Tape je profesionální páska na rukojeť hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je její vysoká životnost, snadné lepení.

Blue Sports Páska na čepel
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je její vysoká životnost, snadné lepení pouze po stranách čepele a vysoká kotrola nad pukem při hře.

RenFrew Páska Bright Orange
139 Kč

Klasická páska na hokejku. Oranžová páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního hokeje. Velikost 24mm x 25m.

RenFrew Páska Camouflage
169 Kč

Hokejová páska na hokejku s maskáčovým vzorem. Připliž se nenápadně k brance a skóruj se stylovou páskou na hokejce.

RenFrew Páska Fights Cancer
169 Kč

Hokej je hra, která spojuje, proto se v NHL stalo zvykem, že když chce někdo dát najevo podporu všem lidem, kteří trpí rakovinou, omotá si hokejku bledě růžovou páskou. Tu nyní můžeš zakoupit i u nás.

RenFrew Páska Red
139 Kč

Klasická páska na hokejku. Červená páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního hokeje. Velikost 24mm x 25m.

RenFrew Páska Skull and Crossbones
169 Kč

Nejseš obávaným střelcem? Zaměř se na design a nažeň strach soupeři alespoň s drsně vypadající páskou na hokejku!.

RenFrew Podtejp pod páska
85 Kč

Podtejpová páska na rukojeť Renfrew . Oblíbená omotávka na rukojeť hole pod pásku RenFrew. Hokejová páska o rozměrech 27mx60mm.

Winnwell Pásky na holeně Original
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pásky na holeně Winnwell mají suchý zip, díky kterému perfektně zajistí chrániče na noze. Už nemusíte používat pásky na omotávání chráničů. Pásky jsou určené pro chrániče juniorských nebo seniorských velikostí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hokejové pásky a omotávky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hokejové pásky a omotávky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hokejové pásky a omotávky akce.