Levné Hokejové pásky a omotávky

Sháníte zboží z kategorie hokejové suspenzory? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie hokejové suspenzory vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

RenFrew Páska RenFrew White, bílá, 50mx24mm

RenFrew Páska RenFrew White, bílá, 25mx24mm

190 Kč

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry 24mm x 50m. Bílá hokejová páska s návinem 50 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě.

RenFrew Páska RenFrew Black, černá, 50mx24mm
1x

RenFrew Páska RenFrew Black, černá, 25mx24mm

190 Kč

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry13mm x 36mm. Černá hokejová páska s návinem 36 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě.

RenFrew Páska RenFrew Pink, růžová, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Pink, růžová, 25mx24mm

139 Kč

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry 24mm x 25m. Růžová hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě.

RenFrew Páska RenFrew Red, červená, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Red, červená, 25mx24mm

139 Kč

Klasická páska na hokejku. Červená páska na hokejku oblíbená u širokého spektra hráčů ledního hokeje. Velikost 24mm x 25m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách.

RenFrew Páska RenFrew Purple, fialová, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Purple, fialová, 25mx24mm

139 Kč

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry 24mm x 25m. Fialová hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě.

RenFrew Páska RenFrew Bright Yellow, svítivě žlutá, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Bright Yellow, svítivě žlutá, 25mx24mm

139 Kč

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry 24mm x 25m. Svítivě žlutá hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě…

RenFrew Páska RenFrew Skull and Flame, plameny, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Skull and Flame, plameny, 25mx24mm

169 Kč

Chceš-li, aby od tvé hokejky šlehaly plameny? Pořiď si pásku RenFrew Skull and Flame. Ohnivá hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách.

RenFrew Páska RenFrew Camouflage, camo, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Camouflage, camo, 25mx24mm

169 Kč

Hokejová páska na hokejku s maskáčovým vzorem. Připliž se nenápadně k brance a skóruj se stylovou páskou na hokejce. Hokejová páska s maskáčovým vzorem s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě.

RenFrew Páska RenFrew Skull and Crossbones, lebky, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Skull and Crossbones, lebky, 25mx24mm

169 Kč

Nejseš obávaným střelcem? Zaměř se na design a nažeň strach soupeři alespoň s drsně vypadající páskou na hokejku! Hokejová páska se vzorem lebek a skřížených kostí s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě.

RenFrew Páska RenFrew USA Flag, USA, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew USA Flag, USA, 25mx24mm

169 Kč

Hokejová páska na hokejku se vzorem americké vlajky. Hokejová páska se vzorem americké vlajky s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách.

RenFrew Páska RenFrew Rainbow, 18mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Rainbow, 18mx24mm

169 Kč

Páska RenFrew Rainbow – duhová páska, jedná se o nejstylovější omotávku. Páska RenFrew Rainbow – duhová páska, jedná se o nejstylovější omotávku. Popis:

Hokejová páska s návinem 24m. Tyto hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě.

RenFrew Páska RenFrew Canada Flag, Canada, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Canada Flag, Canada, 25mx24mm

169 Kč

Každý fanoušek kolébky hokeje si nyní může pořídit pravou kanadskou pásku na hokejku Renfrew. Navíc s vlajkou s javorovým listem. Hokejová páska se vzorem kanadské vlajky s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hokejové pásky a omotávky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hokejové pásky a omotávky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hokejové pásky a omotávky akce.