Winnwell Střelecká plachta Accushot 72"
1 335 Kč

Skvělá pomůcka pro nácvik střelby. Střelecká plachta Winnwell Accushot 72“ má rozměry klasické hokejové branky. Díky čtyřem dírám v rozích a jedné uprostřed parádně supluje brankáře a lze tak perfektně nacvičit přesnost střelby do míst, kam nejvíce padají góly. Materiál: polyester a PVC.

Winnwell Střelecká plachta Accushot 52" Heavy Duty
1 490 Kč

Střelecká plachta Winnwell Accushot Heavy Duty 52“ je ideální pomůckou pro trénink střelby. Čtyři díry v rozích a jedna uprostřed skvěle suplují volné prostory v brankářově výstroji. Tato plachta je doporučena pro branky rozměrů 52“.

Winnwell Střelecká plachta Accushot 60"
1 019 Kč

Skvělá pomůcka pro nácvik střelby. Střelecká plachta Winnwell Accushot 60“ je určena pro rozměry 60" x 44" x 24" (152cm x 112cm x 61cm). Díky čtyřem dírám v rozích a jedné uprostřed parádně supluje brankáře a lze tak perfektně nacvičit přesnost střelby do míst, kam nejvíce padají góly.

Winnwell Střelecká plachta Accushot 72" Pro Shot
1 399 Kč

Střelecká plachta Winnwell Accushot Pro Shot 72“ je ideální pomůckou pro trénink střelby. Čtyři díry v rozích a jedna uprostřed skvěle suplují volné prostory v brankářově výstroji, v každé z děr je navíc košíček na zachytávání puků, díky jemuž je sbírání puků vyloženě zábava.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hokejové střelecké plachty .
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hokejové střelecké plachty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hokejové střelecké plachty akce.