Swix ST102 Nordic

Swix ST102 Nordic

Hodnocení: 4,4
499 Kč

Kónická hliníková hůl ST102 v černém provedení s turistickou rukojetí, rovným poutkem a pevným talířkem od celosvětové značky Swix. Vhodná pro upravené trasy, klasiku a turistiku.

Swix ET104 Classic-16%

Swix ET104 Classic

Hodnocení: 5
1 190 Kč 999 Kč

Akce

Běžkařské hole jsou vhodné na klasiku a turistiku. Disponují poutkem X-Fit, které se intuitivně a snadno používá a zlepšuje lyžařskou techniku. Swix ET104 Classic se dodávají s osvědčenou rukojetí PC a velkým závodním talířkem 97.

Swix Quantum Six Just Click RCQ60-C0
1 790 Kč 1 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká a pevná kompozitová hůl ideální pro kondiční lyžaře. Swix Quantum Six Just Click RCQ60-C0 kombinují nadstandartní lehkost a pevnost. Hole jsou vybaveny speciálním poutkem s technologií Just Click, která umožňuje poutko kdykoliv snadno a rychle odepnout z hole. Hůl disponuje košíčkem ze závodní řady RDTR o průměru 10mm a odolnou rukojetí z umělého korku, která dobře padne do ruky.

Swix ST202-00

Swix ST202-00

Hodnocení: 5
500 Kč 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kónické hliníkové hole ST102 v dámském provedení s turistickou rukojetí, rovným poutkem a pevným talířkem od celosvětové značky Swix. Vhodná pro upravené trasy, klasiku a turistiku.

Swix ET304-03 Touring Just Click-32%
990 Kč 669 Kč

Akce

Běžkařské hole jsou vhodné na klasiku a turistiku. Disponují poutkem Just Click, díky kterému lze snadno a rychle odepnout od rukojeti nebo zpět připnout. Swix ET304–03 Touring Just Click se dodávají s osvědčenou rukojetí a velkým závodním talířkem 97.

Swix JL204-00 Junior Cross-32%
590 Kč 399 Kč

Akce

Dětské běžecké hole Swix JL204–00 Junior Cross, které nabízí osvědčené prvky dospělých holí. Cylindrická hůl z hliníku s rukojetí PC, tarovaným poutkem a sportovním talířkem. Hole jsou vhodné na upravené trasy, klasické i bruslařské běžecké lyžování.

Swix RC Pro
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Běžecká hůl  v programu kompozitových holí a karbonových vláken. Vhodná pro turisty a sportovní nadšence. Výkonností se blíží typu Comp a je založena na osvědčených kvalitních materiálech a výrobních postupech Swix. Hůl je vybavena rukojetí PCa poutkem Pro Fit a velkým závodním talířkem ’97.Vlast…

Swix Hole Elite Just Click
1 189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecké hole od firmy Swix z aluminiové slitiny. Rukojeť v imitaci korku s rukavičkovým poutkem Just Click. Výsledkem je lepší opora při jízdě různorodým terénem. Spodní část je osazena závodním typem talřku odolným hrotem pro ráznější odraz. Hole Elite Just Click jsou určeny pro upravené tratě i turistiku.

Swix Hole Elite basic
759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Běžecké hole od firmy Swix s kónickým aluminiovým tubusem. Korková rukojeť s biatlonovým poutlem pro snadnější navlékání. Výsledkem je lepší opora při jízdě různorodým terénem. Spodní část je osazena závodním typem talřku odolným hrotem pro ráznější odraz. Hole Elite basic jsou určeny pro upravené tratě i turistiku.

Swix Hole Quantum 1 JR
999 Kč

Juniorské běžecké hole od firmy Swix z hliníkové slitiny. Speciální rukojeť PC a X-fit poutko pro snadnější navlékání. Výsledkem je lepší opora při jízdě různorodým terénem. Spodní část je osazena závodním typem talřku 97 a odolným hrotem pro ráznější odraz. Hole Quantum 1 JR jsou určeny pro upravené i závodní tratě.

Swix RCQ50-C0
2 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nárazuodolné hole Quantum 5, které při své o něco vyšší hmotnosti nabízejí nevídaná pevnostní pozitiva. Vyrobeno z 65% HS karbonu. Integrovaná poutka Just Click pro perfektní odpich i na rovinkách. Dodáváno s talířky 97, které v případě potřeby, díky systému TBS snadno vyměníte. Swix RCQ50-C0 by ve vaší alpské výbavě neměly chybět.

Hole na běžky

Hůlky na běžky vybírejte podle stylu jízdy a výšky postavy. Začátečníci zvolí spíše hliníkové hole, aktivní sportovci sáhnou po karbonových běžeckých holích.

Hliníkové běžecké hole

Hliníkové běžecké hole jsou nejrozšířenější, výhodou je jejich nízká cena a dobrá odolnost, v případě ohnutí je lze snadno narovnat zpět.

Karbonové běžecké hole

  • Běžecké hole pro aktivní sportovce a profesionály.

Karbonové hole na běžky mají velmi nízkou hmotnost, jsou však více náchylné k prasknutí. Výkonnostní běžci užívají běžecké hole z kombinace karbonu a sklolaminátu.

Jakou zvolit délku běžeckých holí?

  • Klasický styl – optimální délka holí je taková, že při zapíchnutí hole do sněhu sahá madlo hole po ramena běžkaře
  • Bruslení, volný styl – vyžaduje delší běžecké hole, ty by měly dosahovat do úrovně brady až nosu běžkaře

Výška běžkaře a délka běžeckých holí (klasický styl):

 
Výška běžkaře Délka holí pro klasický styl (volný styl + 10 cm)
150 cm 120 cm
160 cm 130 cm
170 cm 140 cm
180 cm 150 cm
190 cm 160 cm

→ S výběrem běžeckých holí poradí také náš průvodce Jak vybrat běžecké hole. Pečlivě vybírejte také kvalitní běžecké lyže a obuv na běžky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hole.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hole výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hole akce.