Fuxtec Plynové topidlo FX-GH10

Fuxtec Plynové topidlo FX-GH10

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Malé plynové topidlo je kompaktní přitom s vysokým tepelným výkonem 10 kW. Plynové topidlo včetně připojovací hadice a regulátor tlaku. Celý popis
3 734 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 590 Kč
-30%

Skladem u partnera 5+ kusů

26.1.2022 - 27.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera MILCHA s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100047552540

Popis

Plynové topidlo FX-GH10

  • s práškovým nástřikem v matné černé barvě
  • 10 kW tepelný výkon
  • ochrana při selhání plamene
  • ochrana proti přehřátí
  • detekce výpadku sítě
  • redukční ventil

Tento plynový ohřívač FUXTEC je malý kompaktní s vysokým tepelným výkonem. Díky vestavěnému ventilátoru je v prostoru teplo již za pár minut! Má mnoho použití: pro teplo ve skladech, na stavbách, v garážích, v otevřených nebo dostatečně větraných prostorech. Přístroj není určen k vytápění obytných prostor. Plynová přípojka je určena pro standardní 10 kg propan / butanové láhve. Aby bylo zajištěno bezpečné používání, je nainstalována ochrana plamene, ochrana proti přehřátí a detekce výpadku napájení. Před použitím tohoto výrobku je nutné se dostatečně seznámit s obsahem návodu.

Rozsah dodávky plynové topidlo FX-GH10:

  • plynové topidlo
  • připojovací hadice a regulátor tlaku
  • český návod k obsluze

Teplogenerátor je zařízení určené pro vysušování, k nárazovému vytápění, k nárazovému rozmrazování v nebytových objektech otevřeného, dostatečně větraného prostoru. Stroj při provozu spotřebovává kyslík! V nevětraných uzavřených místnostech není jeho použití dovoleno. Stroj není určen k trvalému vytápění. Spaliny zůstávají v prostoru vytápěného prostoru a vždy musí být zajištěno dostatečné větrání. Stroj nesmí být používán ani skladován v prostorech pod úrovní terénu. Krátkodobé použití je zde možné pouze při instalovaném, funkčním bezpečnostním a signalizačním zařízení a při zajištění nuceného větrání.

V souladu zákona o ochraně spotřebitele, zde uvádíme doplňující informace k provozním informacím, uvedeným na štítku přístroje. Štítek výrobku obsahuje informaci – Země určení: DE. Při dodržení bezpečnostních a provozních předpisů, uvedených v návodu a na štítku přístroje, je přístroj způsobilý provozu také v České a Slovenské republice. Jak výrobce uvádí, je však třeba brát v úvahu, také dodatečné bezpečnostní a provozní nařízení dané země, ve které je přístroj používán.