Hrabla na sníh Fiskars

Hrabla na sníh a škrabky na led jsou vítanými pomocníky především v zimních měsících. Z jakých druhů hrabel a škrabek můžete vybírat? Poradíme vám!

Zobrazit více

Hrablo na sníh

 • Hrablo na sníh je obvykle vyrobeno z odolného plastu či kovu s jednoduchou nebo zdvojenou rukojetí pro efektivní záběr. Okraj plastového hrabla je navíc oplechován pro vyšší odolnost a delší životnost.

Hrablo s kolečky

 • Hrablo k odhrnování sněhu může být opatřeno kolečky pro snazší manipulaci, čímž výrazně snižuje námahu při odklízení sněhu. Hodí se, pokud odklízíte sníh z větších ploch.

Radlice na sníh

 • Radlice na sníh je určená pro sněžné pluhy a frézy. Je ideální pro častou údržbu rozlehlých ploch a hřišť.

Sněžný pluh

Jak vybrat hrablo na sníh?

 • Pracovní záběr hrabla (šířku hrabací plochy) vybírejte s ohledem na udržovaný prostor. Průměrná hrabla mají obvykle pracovní záběr okolo 50 cm, což je ideální pro odklízení sněhu do výšky 10 cm.
 • Při výběru berte ohled také na dostatečnou délku rukojeti. Delší rukojeti méně namáhají záda.
 • Hmotnost ručních hrabadel na sníh se pohybuje mezi 2 – 5 kg. Čím lehčí hrablo bude, tím lépe se s ním bude manipulovat.
TIP!

K odklízení menších ploch postačí lopaty na sníh, se kterými se pohodlně dostanete i do užších prostor.

Škrabka na led

 • Klasické škrabky na led jsou vybaveny plastovou nebo kovovou plochou, která efektivně odstraní led z autoskla. Moderní škrabky mohou mít i elektrický pohon, návlek na ruku proti omrznutí nebo teleskopickou rukojeť.

Elektrická škrabka na led

 • Elektrické škrabky jsou vybaveny rotačním kotoučem, který škrábání ledu výrazně usnadňuje a urychluje. Jsou obvykle poháněny bateriemi a mají výměnné kotouče.

Škrabka na led se smetáčkem 2 v 1

 • Škrabku můžete pořídit i jako 2 v 1 spolu se smetáčkem na sníh na druhém konci. Díky tomu lze jednoduše odhrnout sníh z auta a oškrábat led ze skel pomocí jednoho nástroje, který zabírá ve voze méně místa.

Škrabka na led s rukavicí

 • Škrabka na led s rukavicí je opatřena návlekem na ruku, který ochrání citlivé ruce před mrazem při seškrabávání ledu.

Teleskopická škrabka na led

 • Pro menší auta je vhodná teleskopická škrabka, protože nezabere moc místa. V případě potřeby se dá jednoduše vysunout, a pohodlně tak seškrábat led i z hůře dostupných míst na autě.
TIP!

Pro snadnější odstranění námrazy jsou tu odmrazovače skel z autokosmetiky.

 • Značka
  Fiskars
  ×
-20%
Fiskars Shrnovač na sníh SnowXpert (143021), záruka 5 let
28x

Fiskars Shrnovač na sníh SnowXpert (143021), záruka 5 let

1 735 Kč
1 384 Kč

Lehký shrnovač na sníh Fiskars SnowXpert s pracovním záběrem 72 cm pro snadnou práci a úklid. Pevné držadlo z ocelové trubky, nový design lišty zaručuje její delší životnost, vylepšený úhel držadla a nízká hmotnost zlepšují komfort při používání.

Od prodejce MALL
Fiskars škrabka na led Solid 146063
84x

Fiskars škrabka na led Solid 146063

171 Kč

Škrabka na sníh a led Fiskars je skvělým pomocníkem v zimních měsících do každého auta. Pomůže Vám odstranit led z oken vašeho auta. Škrabka na led je vyrobená z lehkého materiálu, je ergonomicky tvarovaná a má dvojitou čepel, která čistí v obou směrech.

Od prodejce MALL
Fiskars škrabka na led SnowExpert 143062
169x

Fiskars škrabka na led SnowExpert 143062

427 Kč
379 Kč

Škrabka na led s kartáčem Fiskars SnowXpert vám pomůžu odstranit led z oken vašeho auta a je skvělým pomocníkem v zimních měsících do každého auta. Škrabka na led je pro lepší používání oddělitelná od zbytku nástroje, konstrukce je převzatá z hrabla na sníh pro lepší používání.

Od prodejce MALL
Fiskars Hrablo na sníh X-SERIE 53 cm 143 cm 1057189

Fiskars Hrablo na sníh X-SERIE 53 cm 143 cm 1057189

1 390 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lehký shrnovač je ideální pro odklízení sněhu z chodníků a kolem domovních dveří. Má širokou čepel z vyztuženého polypropylenu pro snadné tlačení velkého množství sněhu.

Fiskars Škrabka na led SNOWEXPERT + smetáček 10 cm 67 cm 1019352

Fiskars Škrabka na led SNOWEXPERT + smetáček 10 cm 67 cm 1019352

521 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Škrabka na led je oddělitelná od kartáčku. Kartáček je silikonový, nedochází tak k žádnému poškrábání. Má na druhé straně stěrač na odstranění vody a mokrého sněhu. Čepel škrabky nepoškozuje ochrannou vrstu skel a přizpůsobí se zakřivění skel.

-25%
Fiskars Hrablo ROLLER SnowXpert (143011), záruka 5 let
62x

Fiskars Hrablo ROLLER SnowXpert (143011), záruka 5 let

1 039 Kč
773 Kč

Hrablo Fiskars ROLLER SnowXpert s pracovním záběrem 53 cm je obzvlášť vhodné pro vrstvu sněhu do 10 cm. Roluje sníh před shrnovačem, nový design lišty zaručuje její delší životnost, dlouhá násada zajišťuje větší pohodlí při práci.

Od prodejce MALL

Hrabla a škrabky

Hrabla na sníh jsou k dostání jako klasická ruční hrabla, hrabla s kolečky nebo radlice na sníh, které si hravě poradí i s větší plochou napadaného sněhu. Škrabky na led pro automobily vybírejte s ohledem na komfort při užívání. Velmi oblíbené jsou škrabky 2 v 1, které kombinují škrabku a smetáček na sníh.

Škrabka na led a hrablo Fiskars

 • Firma Fiskars nabízí kvalitní hrabla a škrabky na led s vysokou odolností díky zpevněným hranám. Často je také naleznete s prodlouženou zárukou.

Škrabka na led ETA

 • ETA elektrická škrabka na led vydrží nepřetržitě pracovat až 20 minut, je ergonomická a má vyměnitelné břity. Dobijete ji za pomoci adaptéru.

Škrabka Kärcher

 • Škrabka na led EDI 4 od značky Kärcher je vybavena 6 čepelemi, které rychle a efektivně odstraní i větší nánosy ledu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hrabla a škrabky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hrabla a škrabky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hrabla a škrabky akce.