Tescoma Hrnec PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm, 6.0 l
1 549 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec s prvotřídním antiadhézním povlakem od české značky Tescoma. Nádobí PRESIDENT Stone disponuje nepřilnavým povrchem s charakterem neleštěného kamene. Hrnce jsou vhodné na všechny varné desky a do myčky nádobí.

Tescoma Hrnec PRESIDENT s poklicí, 16 cm
929 Kč

Řada President od značky Tescoma má nejen luxusní vhled ale také vlastnosti. Hrnec s masivními nerezovými úchyty a extra silným sendvičovým dnem vám v kuchyni rozhodně ostudu neudělá.

Tescoma Hrnec PRESIDENT Stone s poklicí ø 20 cm, 3.0 l
1 249 Kč
+ doprava zdarma

Hrnec s prvotřídním antiadhézním povlakem od české značky Tescoma. Nádobí PRESIDENT Stone disponuje nepřilnavým povrchem s charakterem neleštěného kamene. Hrnce jsou vhodné na všechny varné desky a do myčky nádobí.

Tescoma Hrnec PRESIDENT s cedící poklicí, 20cm
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Luxusní kuchyňské nádobí President pod značkou Tescoma vyniká svým extra silným sendvičovým dnem. Spolu s hrncem o průměru 20 cm najdete v balení také poklici na cezení a výlevku.

Tescoma Hrnec PRESTO s poklicí 18 cm, 3 l
729 Kč

Hrnec PRESTO o průměru 18 cm je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli a opatřen extra silným sendvičovým dnem s ergonomickými úchyty. Sklonerezová poklice s otvorem pro páru.

Tescoma Hrnec PRESIDENT s poklicí, 24 cm
1 449 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní hrnec PRESIDENT se sklonerezovou poklicí o průměru 24 cm skryje až 7 litrů vody. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10 a vhodné pro všechny typy sporáků.

Tescoma Hrnec ULTIMA s poklicí ¤ 18 cm, 3.0 l
1 099 Kč
+ doprava zdarma

K hrnci patří také sklonerezová poklice jenž má tři unikátní pracovní polohy. Do hrnce z kolekce Ultima se vejdou tři litry tekutiny které lze přivést k varu na všech typech sporáků včetně indukce.

Tescoma Hrnec ULTIMA s poklicí ¤ 24 cm, 7.0 l
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vařte chytře s hrncem o průměru 24 cm jenž je opatřen extra silným sendvičovým dnem. Kolekce Ultima od Tescomy přináší nerezový hrnec se speciální sklonerezovou poklicí která má tři pracovní polohy.

Tescoma Hrnec ULTIMA s poklicí ¤ 20 cm, 4.0 l
1 299 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Hrnec o průměru 20 cm pojme až čtyři litry tekutiny které lze přivést k varu na všech typech sporáků včetně indukce. K hrnci patří také sklonerezová poklice jenž má tři unikátní pracovní polohy.

Tescoma Hrnec PRESTO s poklicí 22 cm, 5,5 l
929 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec PRESTO o průměru 22 cm je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli a opatřen extra silným sendvičovým dnem s ergonomickými úchyty. Sklonerezová poklice s otvorem pro páru.

Tescoma Hrnec na špagety PRESTO s poklicí, 20 cm
1 649 Kč
+ doprava zdarma

Hrnec na špagety Tescoma Presto je vynikající k vaření těstovin, zeleniny a jiných pokrmů, které vyžadují cezení. Hrnec na špagety s poklicí lze používat i samostatně bez cedicího dílu jako běžné nádobí.

Tescoma Hrnec HOME PROFI s poklicí, 20 cm
1 039 Kč
+ doprava zdarma

Hrnec Home Profi o objemu 4 litrů od značky Tescoma má masivní, široké úchyty pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Využijte hrnec vyrobený z prvotřídní nerezavějící oceli.

Tescoma Hrnec PRESIDENT s poklicí, 22 cm-12%
1 249 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Součástí balení je také poklice s otvorem pro páru. Nádobí je vhodné na všechny druhy ohřevu. Hrnec o objemu 5,5 litru je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10.

Tescoma Hrnec HOME PROFI s poklicí, 18 cm
939 Kč

Hrnec Home Profi o objemu 3 litrů od značky Tescoma má masivní, široké úchyty pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Využijte hrnec vyrobený z prvotřídní nerezavějící oceli.

Tescoma Hrnec PRESIDENT s poklicí, 18 cm
1 039 Kč
+ doprava zdarma

Hrnec s masivními nerezovými úchyty a extra silným sendvičovým dnem vám v kuchyni rozhodně ostudu neudělá. Řada President od značky Tescoma má nejen luxusní vhled ale také vlastnosti.

Tescoma Hrnec HOME PROFI s poklicí, 24 cm
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Hrnec Home Profi Tescoma o průměru 24 cm je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli. Hrnec je vhodný pro plynové, elektrické, sklokeramické a indukční sporáky.

Tescoma Hrnec SmartCOVER s poklicí ø 20 cm, 4.0 l
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Nerez hrnec s průměrem 20 cm a objemem 4 l. Hrnec SmartCOVER má unikátní poklici, která je přizpůsobená snadnému cezení a její pružný okraj slouží pro odkládání náčiní při vaření. Hrnec od značky Tescoma lze použít na všechny typy sporáků a jednoduše jej můžeme mýt v myčce na nádobí.

Tescoma Hrnec SmartCOVER s poklicí ø 24 cm, 7.0 l
1 349 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nerez hrnec s průměrem 24 cm a objemem 7 l. Hrnec SmartCOVER má unikátní poklici, která je přizpůsobená snadnému cezení a její pružný okraj slouží pro odkládání náčiní při vaření. Hrnec od značky Tescoma lze použít na všechny typy sporáků a jednoduše jej můžeme mýt v myčce na nádobí.

Tescoma Hrnec PRESIDENT s cedící poklicí, 24cm
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Spolu s hrncem o průměru 24 cm najdete v balení také poklici na cezení a výlevku. Luxusní kuchyňské nádobí President pod značkou Tescoma vyniká svým extra silným sendvičovým dnem.

Tescoma Hrnec PRESIDENT s poklicí, 20 cm
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Hrnec o objemu čtyř litrů je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10. Součástí balení je také poklice s otvorem pro páru. Nádobí je vhodné na všechny druhy ohřevu.

Tescoma Hrnec GrandCHEF ¤ 20 cm, 3.5 l
829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec o průměru 20 cm pojme až 3,5 litrů tekutiny, které lze přivést k varu na všech typech sporáků včetně indukce. S prvotřídním antiadhezním povlakem značky Tescoma.

Tescoma Kastrol GrandCHEF ¤ 18 cm, 1.8 l
629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kastrol o průměru 18 cm pojme až 1,8 litrů tekutiny, kterou lze přivést k varu na všech typech sporáků včetně indukce. S prvotřídním antiadhezním povrchem značky Tescoma.

Tescoma Hrnec ULTIMA s poklicí ¤ 22 cm, 5.5 l
1 449 Kč
+ doprava zdarma

Kolekce Ultima od Tescomy přináší nerezový hrnec se speciální sklonerezovou poklicí která má tři pracovní polohy. Vařte chytře s hrncem o průměru 22 cm jenž je opatřen extra silným sendvičovým dnem.

Tescoma Hrnec GrandCHEF ¤ 24 cm, 6.0 l
1 049 Kč
+ doprava zdarma

Hrnec GrandChef o průměru 24 cm pojme až 6 litrů tekutiny, které lze přivést k varu na všech typech sporáků včetně indukce. S prvotřídním antiadhezním povlakem značky Tescoma.

Tescoma Hrnec HOME PROFI s poklicí, 16 cm
829 Kč

Hrnec Home Profi Tescoma o průměru 16 cm je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli. Hrnec je vhodný pro plynové, elektrické, sklokeramické a indukční sporáky.

Tescoma Hrnec PRESTO s poklicí (ø 20 cm), 4 l
829 Kč

Hrnec s poklicí vyrobený z prvotřídní nerezové oceli disponující extra silným sendvičovým dnem. Precizní kontrolu nad vařením s Tescoma Presto zajišťuje sklonerezová poklice s otvorem pro páru. Vhodný na všechny typy sporáků včetně indukce.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hrnce.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hrnce výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hrnce akce.