Ubisoft Just Dance 2017 / Switch

Značka: Ubisoft Náš kód: 996307

Doprava zdarma

Ubisoft Just Dance 2017 / Switch

Sejděte se s přáteli a rodinou, protože je čas začít tancovat! Největší série rytmových her všech dob, které se prodalo již přes 60 milionů kusů, se znovu vrací! V Just Dance 2017 na vás čeká více než 40 nových skladeb, šest herních módů, celoroční pravidelné updaty a přístup k 200+ písním přes Just Dance! Celý popis

1499

1 499 Kč včetně RP a DPH
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Popis

Popis produktu

Na co se těšit ?

O hře

Přidejte se ke komunitě více než 118 milionů hráčů z celého světa a předveďte své nejlepší taneční pohyby! Vytancujte se do padnutí za znění Cheap Thrills od Sii ft. Sean Paul, Lean On od Major Lazer & DJ Snake ft. MØ a Sorry od Justina Biebera. Oživte si klasické hity jako je Don’t Stop Me Now od Queen anebo, pokud jste spíše na J-pop, roztancujte se k písni Po Pi Po, jak ji zpívá Hatsune Miku!
just dance 2017

O hře

  • Tančete za pochodu s vylepšenou aplikací Just Dance Controller! (pro iOS a Android, kompatibilní s konzolemi Wii U, Xbox One, PS4 a s PC) – Váš chytrý telefon bude zaznamenávat vaše pohyby a hodnotit je – není k tomu třeba žádná kamera, Kinect ani PS Move! Zvěčněte na fotografiích zábavné chvilky z Just Dance, aplikujte na ně ulítlé filtry a sdílejte je na svých nejoblíbenějších sociálních sítích! Kdekoliv a kdykoliv si můžete prohlížet videa na Just Dance TV. Sledujte, lajkujte a sdílejte exkluzivní videa, mezi která patří autotance, lekce tance, materiály ze zákulisí hry a Just Dance Minutes. Hrajte až v šesti hráčích najednou.
  • Zatancujte si do rytmu přes 200 skladeb a exkluzivního přídavného obsahu po celý rok s Just Dance Unlimited!1 (Wii U, Xbox One, PS4, PC) – Služba tance na vyžádání se vrací spolu s novým obsahem ve všech herních módech! V době vydání bude k dispozici přes 200 písní a další obsah včetně EXKLUZIVNÍCH písní se bude během roku přidávat! Nové vyhledávací nástroje a hráči přizpůsobené seznamy písní vám pomohou najít vaše nejoblíbenější songy, abyste to s nimi mohli pořádně roztočit. Just Dance Unlimited bude v každé kopii Just Dance 2017 zdarma dostupný na omezenou zkušební dobu!
  • Vyzkoušejte si nový, zábavný a zběsilý taneční mód v „Just Dance Machine“! (Wii U, Xbox One, PS4, PC) – Unesli vás mimozemšťani! Potřebují, abyste vaší taneční energií nabili baterie jejich vesmírné lodě a oni se tak mohli vrátit domů. Každé kolo Dance Machine se skládá z pěti krátkých, jedinečných tanců všeho druhu: flamenco, charleston, balet, haka, francouzský kankán… Ty jste ještě v Just Dance neviděli! Pokud mimozemšťanům poskytnete dostatek energie, zpřístupní vám další taneční kola, ve kterých jim budete moci pomoct!
  • V Just Dance 2017 si můžete zahrát ve čtyřech dalších módech! (Wii U, Xbox One, PS4, PC) – Rozhýbejte se v klasickém „Just Dance“ módu. Můžete hrát také s kooperativním hodnocením a sbírat tak drahokamy do své kolekce! Odemkněte všechna kola a dokončete hru v „Dance Quest“ Vyzvěte k tanci kamarády a hráče z celého světa ve „Video Challenge“ Rozcvičte se v plné parádě se „Sweat + Playlists“ Nalaďte si Just Dance TV, kde si budete moci prohlédnout komunitní obsah, lekce tance, autotance a další vychytávky po celý rok!
just dance 2017

Specifikace:

Doporučený věk
  • 3
Lokalizace:
  • Anglická
Trailer:

Just Dance 2017

Užitečné odkazy:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konzole Nintendo Switch
Hra na PC ne
Žánr hry hudba
Typ distribuce krabicová
Doporučený věk od 3 let
Hra pro Kinect ne
Hra pro MOVE ne