Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4002158

505 Games Ghostrunner PS5

505 Games Ghostrunner PS5

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ghostrunner je hardcore nářez z pohledu první osoby plný super-rychlé akce zasazený v potemnělé cyberpunkové megastruktuře. Vyšplhejte na Dharma Tower, ze kterého se po kataklyzmatické události stalo poslední útočiště lidstva. Celý popis
792 Kč
Zboží od: GAMEFINITY
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
792 Kč
Poslední kus
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

10.2.2023 - 13.2.2023 na vaší adrese

Popis

  • Nová hra ve fólii
  • Nápisy ve hře: anglické titulky
  • Jazyk ve hře: angličtina
  • Krycí jazyk: angličtina

Ghostrunner je intenzivní FPP akční hra odehrávající se v ponuré, kyberpunkové megastrukturě. Vylezte na Dharma Tower, poslední útočiště lidstva po apokalypse. Najděte si cestu na vrchol a postavte se nelítostnému Strážci klíčů.

Ulice věžového města jsou plné násilí. Dozorkyně Mara vládne železnou pěstí a bere lidský život za nic.

Zdroje jsou vyčerpány a silní využívají slabých. Brzy zavládne chaos. Rozhodující bitva se rýsuje, poslední pokus o obnovení pořádku dříve, než bude lidstvo čelit vyhynutí.

Jste nejpokročilejší válečník, jaký byl kdy stvořen. Vaši protivníci vás vždy převyšují, ale žádný z nich se vám nevyrovná. Prosekejte nepřátele svou monomolekulární katanou, uhýbejte kulkám pomocí svých nadlidských reflexů a použijte speciální techniky k vítězství.

Mechanika jeden zásah – jedno zabití činí boj rychlým a intenzivním. Vydejte se na nekonečný tanec smrti, ve kterém je rychlost vaší hlavní zbraní (a prvním a posledním záchranným lanem hustě umístěných kontrolních bodů)!

Ghostrunner poskytuje jedinečný zážitek pro jednoho hráče: poutavé, brutální boje a originální scenérie, které kombinují kyberpunk s postapokalyptickými prvky. Vypráví o světě, který již skončil a jeho obyvatelích bojujících o přežití.