Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 32786838

Milestone Hot Wheels Unleashed 2 - Day One Edition (PS4)

Milestone Hot Wheels Unleashed 2 - Day One Edition (PS4)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
DOKÁZALI JSME TO ZNOVU! Pokud jste si mysleli, že první kapitola byla úžasná, tak se připravte, protože vás ohromíme díky neuvěřitelným novým funkcím! Celý popis
1 069 Kč
Zboží od: Herní-Svět.cz
1 069 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

28.6.2024 na výdejním místě
28.6.2024 - 2.7.2024 na vaší adrese

PopisDOKÁZALI JSME TO ZNOVU!
 
Pokud jste si mysleli, že první kapitola byla úžasná, tak se připravte, protože vás ohromíme díky neuvěřitelným novým funkcím!
 
VÍC AUTÍČEK PRO VAŠE POTĚŠENÍ
 
Ze všeho nejdřív si udělejte místo na virtuální poličce, protože získáte přístup k více než 130 vozidlům a ještě více variantám! Ano, nejen Hot Wheels™ Originals, ale také Hot Wheels™ Monster Trucks a vozidla ze zábavního světa. Nyní můžete jezdit i na motorkách a v terénních vozidlech, přičemž každý kus má jedinečný závodní styl a dokáže zdolat trať tím nejstrategičtějším způsobem!
 
Zcela nový systém určí kategorii vozidla, které lze vylepšit pomocí vyhraněného stromu schopností, jenž bude mít přímý dopad na jeho výkon. Sledujte, jak se vaše auto stane nezastavitelným!
 
NOVÁ MÍSTA, KTERÝM MŮŽETE ŘÍKAT DOMOV
 
Ať už je to dvorek domu na předměstí, anebo minigolfové hřiště ve vesnici na Divokém západě, vaše tratě budou obklopeny velmi úchvatným prostředím!
 
Objevte 5 zcela nových lokací, odhalte jejich tajemství a budete se cítit jako doma jak tam, tak na stupínku vítězů.
 
Nové terény jsou dalším fantastickým přírůstkem, díky kterému budou vaše závody ještě napínavější a náročnější. Tráva, písek a další budou mít přímý vliv na ovládání vozidla – myslete na to při výběru. Strategie nyní hraje ještě větší roli!
 
PŘEDVEĎTE SVÉ POHYBY
 
Než soupeře ohromíte úžasným vítězstvím, vyrazte jim dech šílenými novými pohyby! Kromě driftu a zrychlení nyní můžete předvést boční sprint a jednoduchý či dvojitý skok. Používejte je moudře a ve správnou chvíli, abyste mohli narážet do soupeřů a vytlačit je z tratě… anebo se jen vyhýbat překážkám!
 
A díky novým skokánkům můžete přeskočit provoz a také najít nové tajné zkratky!
 
PŘESNĚ JAK TO MÁTE RÁDI
 
Jste odvážlivec, který promění každý závod v ryzí adrenalin? Anebo jste možná typ, který rád prověřuje hranice svých schopností? Říkali jste „fanoušek obrovských srážek“? Inu, HOT WHEELS UNLEASHED 2 – Turbocharged™ přináší tohle všechno a spoustu dalšího – různé herní režimy pro cokoliv, co si představujete pod pojmem „zábava“, a to online i offline.
 
POPUSŤTE UZDU SVÉ KREATIVITY!
 
Ty nejúspěšnější editory jsou zpět! Vytvořte si trať svých snů díky výkonnému editoru tratí, anebo používejte ty nejlepší výtvory od komunity!
 
A nádherné tratě si samozřejmě žádají úžasná auta. Nový a vylepšený editor karoserií je přesně to, co potřebujete: díky novým nástrojům, jako je editor nálepek, si můžete navrhnout a uložit vzory a tvary a vytvořit své vlastní mistrovské dílo. To nejlepší určitě vznikne na základě vaší fantazie!
 
JE TO ZCELA NOVÝ PŘÍBĚH
 
Doslova. Nový režim kampaně obsahuje zcela nové a originální příběhové dobrodružství! Město je v obležení a před stvůrami ho můžete zachránit jedině vy. Jak? Snadno – když vyhrajete napínavé závody a zdoláte všechny výzvy! OK, vlastně to tak snadné nebude… ale bude to určitě úžasné! Takže se připravte, že budete nejen vítěz, ale také hrdina!
 
Obsah Hot Wheels Unleashed 2 Day One Edition:
  • plná hra Hot Wheels Unleashed 2
  • DLC Rust and Fast Pack: obsahuje dvě vozidla, Mod Rod a FusionBusta™
  • DLC Unstoppables Pack: obsahuje dvě vozidla,F1 Racer a Sand Burner™