Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 38779306

Warner Bros Hogwarts Legacy (SWITCH)

Warner Bros Hogwarts Legacy (SWITCH)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hra Hogwarts Legacy dává hráčům možnost prožít svůj vlastní příběh ve světa Harry Pottera v doposud nevídaném RPG pojetí populárního kouzelnického světa. Avalanche Software přináší bohatý a propracovaný svět, který je plný akce, magie a také krásných a záhadných příběhů. Celý popis
Ušetříte 98 Kč 1 297 Kč
1 199 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Ušetříte 98 Kč 1 297 Kč
1 199 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

18.6.2024 na výdejním místě
18.6.2024 na vaší adrese

Popis

Hogwarts Legacy (SWITCH)

Hra Hogwarts Legacy dává hráčům možnost prožít svůj vlastní příběh ve světa Harry Pottera v doposud nevídaném RPG pojetí populárního kouzelnického světa. Avalanche Software přináší bohatý a propracovaný svět, který je plný akce, magie a také krásných a záhadných příběhů, které potěší fanoušky Harry Pottera, ale i hráče všeobecně. Balení neobsahuje hru, ale kód ke stažení.

STUDENTEM KOUZEL

Na začátku vzrušujícího příběhu si hráči rozšíří své magické schopnosti typickým školním procesem ve Škole čar a kouzel v Bradavicích a to v minulosti, konkrétně v 19. století. Zdokonalí si zaklínadla, vaření lektvarů či starost o fantastická zvířata. Postupně pak budou odhalovat velký svět plný nebezpečí z dávno zapomenuté minulosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

ZNÁMÉ PROSTŘEDÍ

Nezvyklé dovednosti, které jsou nutné k poražení nově objeveného zla může ovládnout pouze hráč. V otevřeném světě se hráč podívá na Bradavice, ale také na okolní známá místo jako je Zapovězený les a vesnice jménem Prasinky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.