Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 17929255

PAW Patrol: Adventure City Calls (PS4)

PAW Patrol: Adventure City Calls (PS4)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zachraňte město s nejslavnějším týmem štěněcích záchranářů na světě! Větší město znamená i větší dobrodružství a dosud největší záchranou akci PAW Patrol. Outright Games, přední vydavatelé her pro rodiny s dětmi, ve spolupráci s Nickelodeon oznamují novou hru PAW Patrol: Adventure City Calls. Celý popis
679 Kč
Zboží od: Herní-Svět.cz
679 Kč
Poslední kus
S novou kartou za

Popis

Zachraňte město s nejslavnějším týmem štěněcích záchranářů na světě! Větší město znamená i větší dobrodružství a dosud největší záchranou akci PAW Patrol. Outright Games, přední vydavatelé her pro rodiny s dětmi, ve spolupráci s Nickelodeon oznamují novou hru PAW Patrol: Adventure City Calls. Fanoušci se mohou připojit k PAW Patrol, kteří míří do města se setkat se svým novým kamarádem. Hra je inspirovaná prvním celovečerním filmem PAW Patrol: The Movie, který dorazí do kin 20. srpna 2021.

ODVÁŽNÁ ŠTĚŇATA
Když se PAW Patrol dozví, že starosta Humdinger převzal vládu nad rušnou metropolí, musí zachránit město před jeho sobeckými plány. Hráči se dostanou do rolí štěňat včetně Chase, Skye a zcela nového štěněcího kamaráda! Využijte jejich super schopnosti v záchranných misích. Používejte nejrůznější gadgety a auta, abyste prozkoumali celé město a užili si ještě více zábavy s minihrami, jako je „Pup Pup Boogie“. Užijte si hru sólo anebo s rodinou v místní kooperaci a připojte se k Paw Patrol na jejich zatím nejodvážnější misi.

NA CO SE TĚŠIT?
  • Dobrodružství města – Prozkoumejte zcela nová místa z filmu PAW Patrol: The Movie
  • Staňte se štěnětem – Hrajte za Chase, Marchalla, Skye a novou štěněcí dívku Liberty
  • Posbírejte všechno – Odemkněte si odznaky odměn za shromáždění všech pamlsků na misích
  • Zahrajte si minihry – Užijte si Pup Pub Boogie a další minihry v sólo režimu nebo v místní kooperaci