Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 18189355

Story of Seasons: Pioneers of Olive Town (PS4)

Story of Seasons: Pioneers of Olive Town (PS4)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Nechte se inspirovat vyprávěními o pionýrských dnech vašeho dědečka, zabalte si to nejnutnější, dejte vale shonu velkoměsta a začněte si užívat venkovského života v městečku Olive Town. Celý popis
999 Kč
899 Kč
Prodává Xzone
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
999 Kč
899 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

11.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
11.8.2022 - 12.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Nechte se inspirovat vyprávěními o pionýrských dnech vašeho dědečka, zabalte si to nejnutnější, dejte vale shonu velkoměsta a začněte si užívat venkovského života v městečku Olive Town.

Budete se muset činit, protože za dlouhá léta dědečkovy nepřítomnosti si příroda vzala jeho farmu dočista zpět. Je proto nejvyšší čas vyhrnout si rukávy a znovu vybudovat dědečkův sen.

Olive Town – jen co by kamenem dohodil od vaší farmy – je přístavní městečko poklidně si hovící na pobřeží poloostrova. Možná to je docela obyčejné tiché místo, žije v něm ale také velká spousta jedinečných postav. A i když si místní v tomhle malebném přímořském ráji vystačí docela dobře sami, troška turistického ruchu ještě nikomu neublížila…

Zbrusu nové, dlouho očekávané pokračování originální simulace života farmáře nabízí hráčům víc volnosti než kdy dřív! Nechte projevit svého pionýrského ducha, formujte nezkrocenou divočinu, objevujte nová zvířata i plodiny a dohlédněte na to, aby se jim na vaší farmě dařilo. Upravte každou píď své zemědělské usedlosti, abyste udělali co nejlepší dojem na zástup nových adeptek na vdávání (nebo adeptů na ženění) z městečka Olive Town, toužícího proměnit se v turistické lákadlo a rostoucího a prosperujícího ruku v ruce s vaší farmou.
DIVOKÝ SVĚT ZVOUCÍ K OBJEVOVÁNÍ

Zkroťte divočinu bující na poloostrově, objevujte flóru a faunu nazývající ho svým domovem a odhalte tajemství světa kolem vás. Pracujte v souladu se zemí a vybudujte od základů farmu svých snů. Stavte budovy, kdekoliv uznáte za vhodné, zdokonalujte svoje farmářské dovednosti a vyrábějte vše od plotů po postřikovače!

ZVELEBUJTE SI FARMU, ZKRÁŠLUJTE MĚSTO
Sbíráním a zpracováváním materiálů plňte žádosti místních obyvatel a vylepšujte infrastrukturu Olive Town, zdokonalujte svoje nářadí nebo si nechte ušít nové oblečení či vyrobit okouzlující doplňky.

JEDNODUCHÉ MECHANISMY, PROPRACOVANÁ HRATELNOST
Začínající farmáři, kteří se netouží popasovat s nároky výchozího režimu obtížnosti, mohou opět s klidným srdcem sbírat zkušenosti ve speciálním režimu s nižší obtížností a těšit se z nového systému žádostí, plného svěžích prvků usnadňujících pomáhání místním. Zkušení hráči, připravení vybudovat další životem překypující farmu, naleznou ve hře všechny známé prvky série STORY OF SEASONS s několika novými úpravami zpříjemňujícími klasickou hratelnost.

V OLIVE TOUW SE POŘÁD NĚCO DĚJE
Zúčastněte se zdejších vyhlášených festivalů, během kterých městečko ožívá jedinečnými událostmi, a poznávejte blíže své sousedy – možná mezi nimi najdete tu pravou (nebo toho pravého)!

Video

Story of Seasons: Pioneers of Olive Town (PS4)