Mankell Henning: Ve slepé uličce (2x CD) - MP3-CD

Značka: Náš kód: 100005667291

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Mankell Henning: Ve slepé uličce (2x CD) - MP3-CD

Léto roku 1994 patří k nejteplejším, jaká vůbec lidé pamatují. Ale letní pohoda pro komisaře Wallandera končí, když se mladá dívka před jeho očima upálí v řepkovém poli. Celý popis

349

349 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100005667291

Popis

Popis produktu

Žánr: audiokniha

Nosič: CD MP3, kolekce

Interpret: Vyorálek Jiří

Autor: Mankell Henning


Pátý díl série případů komisaře Wallandera.

Dokonce i Wallander by někdy rád odjel na dovolenou, jenže krvavé léto roku 1994 mu to nechce dovolit.
To léto patří k nejteplejším, jaká ve Švédsku lidé pamatují. Komisař se chystá na dovolenou s novou ženou, která se objevila v jeho životě, a doufá, že to bez něj jeho dospívající dcera i stárnoucí otec nějak zvládnou.
Jenže letní pohoda nemilosrdně skončí, když se mu přímo před očima upálí v řepkovém poli mladá dívka. Krátce nato udeří vrah, jehož bestialita nezná mezí. Za oběť si vybere bývalého švédského ministra spravedlnosti. Brzo se však ukáže, že zavražděný je jen první z řady obětí sériového vraha…
Jaké je spojení mezi ministrem v penzi, úspěšným galeristou a obyčejným zlodějíčkem? Proč vrah své oběti skalpuje? Kolik jich ještě bude? A kdo byla upálená dívka? Wallander usilovně hledá odpovědi a především toho, kdo má všechna ta zvěrstva na svědomí. Nemá přitom ani tušení, že vrah je blíž, než by si přál.

Případ Ve slepé uličce byl rovněž zfilmován jako první díl první řady TV seriálu BBC Wallander, s Kennethem Branaghem v hlavní roli.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Žánr audiokniha
Nosič CD MP3, kolekce