Zoom H2n Kapesní rekordér
4 290 Kč
+ doprava zdarma

Kapesní rekordér. Přenosný rekordér H2n používá čtyři vestavěné mikrofony v konfiguraci W-X/Y.Audio ukládáno v kvalitě až 96 kHz/24-bit ve formátu WAV nebo MP3 až do datového toku 320 kps. Lze snímat celý prostor 360st při 48 kHz/24-bitech, což umožní konverzi nahrávky do formátu 5.

Zoom LiveTrak L-12 Multistopý rekordér
12 390 Kč
+ doprava zdarma

Multistopý rekordér. LiveTrak L-12 je digitální mixážní konzole, která v sobě kombinuje mixážní pult, sluchátkový zesilovač, přenosné nahrávací zařízení a audio interface. Umožňuje tak nahrávání a streaming živých vystoupení bez potřeby dalšího vybavení.

RELOOP  TAPE
2 990 Kč

Kazeta je zpět!

Každý DJ to zná. Inspirace je v plném proudu a váš živý mix je tak skvělý, že byste ho nejraději rovnou sdíleli s přáteli nebo promotéry on-line. Nemáte zrovna po ruce počítač a nahrávací software?.

RELOOP TAPE 2 Kapesní rekordér
3 890 Kč
+ doprava zdarma

Kapesní rekordér. Kapesní rekordér pro záznam vašich live mixů. TAPE2 pracuje s mikro SD kartami o velikosti až 128 GB a zvuk zaznamenává jak ve WAV, tak v MP3.

BOSS  BR-80
4 690 Kč

Základní kapesní studio pro kytaristy BOSS MICRO BR BR-80 je nepostradatelné přenosné zařízení pro nahrávání a jamování, určené pro kytaristy i jiné muzikanty, dostatečně malé, aby se vešlo do kapsy. Je vybaveno třemi režimy,.

RELOOP  TAPE 2
3 890 Kč

Kapesní rekordér pro záznam vašich live mixů. TAPE2 pracuje s mikro SD kartami o velikosti až 128 GB a zvuk zaznamenává jak ve WAV, tak v MP3. Pro připojení signálu je k dispozici mini stereo jack, výstup lze použít pro sluchátka nebo.

Zoom H5 Kapesní rekordér
6 590 Kč
+ doprava zdarma

Kapesní rekordér. ZOOM H5
Tento digitální rekordér Zoom naplní veškerá vaše očekávání, která od profesionálního nahrávacího zařízení máte. Ať už potřebujete nahrát cokoliv, budete se vždy moci spolehnout na perfektní kvalitu záznamu.

BOSS  BR-800
10 120 Kč

BOSS pokračuje v tradici skvěle prodejných, přenosných a cenově přijatelných, vícestopých rekordérů, novým BR-800 – bateriemi napájeným studiem pro práci na cestách. Elegantní nový design se vyznačuje dotykovými senzory a SD.

Zoom APH-6 Příslušenství pro rekordér
1 220 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Příslušenství pro rekordér. ZOOM APH-6
Balíček příslušenství APH-6 je skvělým doplňkem pro nahrávací zařízení Zoom H6. V balení najdete dálkové ovládání RCH-6 včetně kabelu, USB napájecí adaptér a protivětrný kryt.

Zoom GHM-1 Příslušenství pro rekordér
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Příslušenství pro rekordér. Kamerový uchycovací držák určený k připevnění ke kytarové hlavě.
Určeno pro videorekordéry Zoom Q4 a Q8.

Zoom LiveTrak L-20 Multistopý rekordér
22 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Multistopý rekordér. Zoom LiveTrak L-20 je záznamová stanice a digitální konzole, kterou využijete jak při nahrávání, tak při živém zvučení. Nabízí celkem 20 kanálů, šest odposlechových cest, zabudované efekty nebo záznam na SD kartu i do počítače.

Zoom MSM-1 Příslušenství pro rekordér
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Příslušenství pro rekordér. Kamerový uchycovací držák určený k připevnění na mikrofonní stojan.
Určeno pro videorekordéry Zoom Q4 a Q8.

Zoom XYH-5 Příslušenství pro rekordér
2 040 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Příslušenství pro rekordér. XYH-5 X/Y je mikrofonní kapsle s párem kondenzátorových mikrofonů nastavených v úhlu 90°. Díky tomu je vhodná pro pořizování kvalitních stereo nahrávek. Odolná a pevná konstrukce snižuje zabraňuje vibracím, pohybu a vzniku nechtěných zvuků.