Počet nalezených produktů: 13

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Lowe Alpine Belt Pack

Lowe Alpine Belt Pack

Hodnocení: 5
459 Kč

413 Kč

Lowe Alpine Belt Pack je cestovní ledvinka, která spolehliově pojme vaše doklady a cennosti. Oceníte kapsy na zip a její rozměry, díky kterým lze ukrýt i pod oblečení.


Boll Fox II Black
795 Kč

695 Kč

Boll Fox II Black je anatomicky tvarovaná sportovní ledvina s diagonálním držákem na lahev a 3D kapsou na potřebné drobnosti. Je vhodná pro běhání, in-line brusle, běžky a Nordic walking…


Boll Spark

Boll Spark

Hodnocení: 4
695 Kč

632 Kč

Výprodej

Boll Spark je lehká, super stabilní, vzdušná ledvina s diagonálním, snadno dostupným držákem na lahev. Je vhodná pro běhání, in-line brusle, běžky a Nordic walking.


CAMP Ergo Belt
1 590 Kč

1 431 Kč

Lehký a úzký pás pro běhání po horách i stezkách Camp Ergo Belt. Má velkou samostatnou kapsu se dvěma vstupními otvory navrženými tak, aby unesly dvě měkké láhve, které jsou součástí pásu (jedna 150 ml pro kalorie a druhá 500 ml pro hydrataci). Kapsa na zip se síťovinou je ideální na přenos potřeb jako je občerstvení, klíče, doklady a další příslušenství.


Ferrino X-Easy
690 Kč

621 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá ledvinka Ferrino X-Track s anatomickým tvarováním a držákem pro jednu lahev. Vhodná pro cyklistiku i běh.


Boll Fox II Strawberry
795 Kč

699 Kč

Boll Fox II Strawberry je anatomicky tvarovaná sportovní ledvina s diagonálním držákem na lahev a 3D kapsou na potřebné drobnosti. Je vhodná pro běhání, in-line brusle, běžky a Nordic walking…


Osprey Duro Solo Belt
1 199 Kč

842 Kč

Praktická ledvinka Osprey Duro Solo Belt je ideální na kratší běhy, při kterých potřebujete jen nezbytné drobnosti a lahev na vodu. V ledvince je dostatek místa na drobnou svačinu, klíče a další maličkosti. Telefon snadno schováte do kapsy s TPU průhledným plastem, který umožňuje sledovat i ovládat mobil při běhu.


Salomon Ledvinka Sensibelt
1 190 Kč

Voděodolná ledvinka se znovuplnitelnou 600 ml lahví disponuje zádovým systémem Airvent Comfort, který poskytuje potřebnou oporu a odvádí vlhkost. Opasek má nastavitelnou délku. Salomon Sensibelt je vhodná pro všechny cyklisty, běžkaře, běžce i turisty.


Swix Ledvinka s popruhem Swix XT613
800 Kč

Praktická ledvinka s popruhem pro kontrolu dítěte při sjezdu Swix XT613. Balení obsahuje ledvinku i dětský popruh.


Swix Pás na nápoj SW035
740 Kč

666 Kč

Pás na nápoje Swix SW035, který výborně izoluje a udrží nápoj teplý po dlouhou dobu. Pás pojme až 0,6 l nápoje a v horní části je vybaven kapsou ideální na drobnou elektroniku či potraviny. Pás se snadno zavírá na přezku.


Swix Pás na nápoje NNT16
800 Kč

760 Kč

Praktická nádoba na litrový nápoj. Pás na nápoje Swix NNT16 je plně izolovaná a velmi odolná vůči mrazu a chladu. Disponuje samostatnou kapsou na zip. Nádoba je vybavena jmenovkou a svítilnou LED s ochranným rukávem.


Swix Pás na nápoj RE031
800 Kč

Momentálně nedostupné

Pás na nápoje Swix RE031, který výborně izoluje a udrží nápoj teplý po dlouhou dobu. Pás pojme až 1 l nápoje a v horní části je vybaven kapsou ideální na drobnou elektroniku či potraviny. Pás je vyveden v grafice Norge Mix.


Swix Pás na nápoj SW003
800 Kč

Momentálně nedostupné

Pás na nápoj Swix SW003, který výborně izoluje a udrží nápoj teplý po dlouhou dobu. Pás pojme až 1 l nápoje a v horní části je vybaven kapsou ideální na drobnou elektroniku či potraviny.