10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 26985386

Enabot Pohyblivá kamera pro domácí mazlíčky EBO SE

Enabot Pohyblivá kamera pro domácí mazlíčky EBO SE

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Je nejnovější robotická, pohyblivá kamera ve tvaru míče, která nabízí mikrofon, reproduktor a digitální fotoaparát. Kamera umožňuje sledovat a komunikovat s domácími mazlíčky na dálku pomocí bezplatné mobilní pro iOS a Android. Jedinečná novinka na trhu nabízí infračervené noční vidění. Celý popis
3 099 Kč
3 099 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

30.5.2024 na výdejním místě
30.5.2024 - 31.5.2024 na vaší adrese

Popis

Náš uspěchaný život nám ztěžuje zůstat ve spojení s těmi, které milujeme. V mnoha případech nám pomůžou naše smartphony. Dokážou ale nahradit způsob přítomnosti?

S tímto nápadem, Enabot vytvořil EBO, chytrého společníka, který vám umožní komunikovat a spojit se s celou vaší rodinou, včetně vašich mazlíčků, kdykoli a kdekoli..

https://www.youtube.com/watch?…

Lehká a odolná pohyblivá kamera je schopna odolat i těm nejagresivnějším kočkám, nebo psům. Umožní vám sledovat vaše domácí mazlíčky, když jste mimo domov. Vestavěná kamera dokáže zachytit roztomilé fotografie a videa, a to i uprostřed noci.

EBO SE je vybaven 1080p HD kamerou, reproduktorem a mikrofonem, umožňující obojsměrnou komunikaci pomocí Wi-fi.

Prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace EBO můžete na dálku komunikovat s domácími mazlíčky a sdílet to s ostatními členy rodiny odkudkoli na světě. Kamera se může pohybovat, otáčet se, třást se, tak aby zaujala svým hbitým pohybem domácí mazlíčky.

Kameru lze ovládat na dálku pouhým dotykem obrazovky, nebo nastavit automatickou hlídku. Mezi funkce sledování patří 24hodinové nahrávání videa, infračervené noční vidění a upozornění na detekci pohybu, což znamená, že EBO vám okamžitě pošle upozornění, kdykoli jsou zjištěny podezřelé aktivity.

Výkonná motorizovaná kola zajišťují hladkou jízdu po domě na všech typech povrchů, včetně koberečků a koberců. Konstrukce stavítka umožňuje EBO se po pádu rychle narovnat.

Pomocí pokročilé technologie ToF dokáže EBO detekovat všechny druhy překážek před sebou. V případě potřeby dojde k úplnému zastavení a za každou cenu se vyhne nehodám a pádům.

Při nízkém výkonu se EBO automaticky vrátí do nabíjecí stanice, takže se už nikdy nemusíte bát, že by se vybila.

Výkonná motorizovaná kola zajišťují plynulou jízdu kolem domu na všech typech povrchů, včetně koberečků a koberců. Konstrukce stavítka umožňuje EBO se po pádu rychle narovnat.

EBO můžete ovládat na dálku pomocí aplikace EBO. EBO se připojí k vaší Wi-Fi, takže nepotřebuje dráty ani kabely a ke svému domovu máte přístup odkudkoli na světě.

EBO je vybavený mikrofony a reproduktory, které umožňují oboustrannou komunikaci v reálném životě.

Pomocí 1080p full HD kamery můžete pořizovat fotografie a videa, takže nezmeškáte žádný okamžik.

Díky 24hodinovému záznamu videa, detekci pohybu a infračervenému nočnímu vidění EBO monitoruje každý kout vašeho domu a sleduje každý pohyb 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jeho kompaktní velikost umožňuje aby se EBO dostal tam, kam se žádný CCTV systém nedostane.

Pomocí pokročilé technologie ToF dokáže EBO před sebou detekovat všechny druhy překážek. V případě potřeby se úplně zastaví a za každou cenu se vyhne nehodám a pádům. Při slabé baterii se EBO automaticky vrátí do nabíjecí stanice, takže se nemusíte bát, že by se vybil.

Automatické dokování (samo-nabíjení)
Bezpečné zastavení

Ochrana proti pádu ze schodu (Anti-Drop)

Díky třístrannému TOF, se automaticky zastaví, když narazí na konec souvislého povrchu.

EBO AIR: dokáže zabránit pádu ze schodu.

EBO SE: nedokáže zabránit pádu ze schodu.

Automatická Hlídka

EBO vám umožňuje naplánovat si hlídky na celý den, kdykoli jste pryč. Tato funkce je ideální zajištění společnosti pro vaše mazlíčky během dne.

EBO je naprogramovaný tak, aby přizpůsobil své chování a charakter v závislosti na svém prostředí. 

Dejte EBO na různá místa a uvidíte, jak změní své chování..

Díky exkluzivní technologii umělé inteligence je EBO AIR schopen identifikovat vaši rodinu a domácí mazlíčky. Může je následovat jako elektronický mazlíček v automatickém režimu, což umožňuje zábavné interakce po celý den. Mezi další funkce AI patří automatické nahrávání a úpravy videa. (Pouze pro EBO AIR)

EBO nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu mezi mobilními roboty a bezpečnostními kamerami dostupnými na trhu. Jeho cenová dostupnost v kombinaci s kompaktním designem, odolnými materiály a pokročilou technologií AI dělají z EBO toho nejlepšího svého druhu.

 

https://www.youtube.com/watch?…

Recenze EBO SE na Youtube:

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…

 

 

Enabot je tvůrcem rodinných robotů EBO, kteří představují novou generaci sociální konektivity. Spojením síly mobilního telefonu s umělou inteligencí a robotikou, EBO umožňuje abychom vždy byli ve spojení s rodinou, přáteli a domácími mazlíčky.

Enabot, vytvořený vášnivým týmem inženýrů, se zavázal vyvíjet inovativní řešení pro propojení a ochranu rodin, včetně jejich domácích mazlíčků, vzdáleně. Naším posláním je podporovat lásku a přátelství.

Díky tomu, jsme vyvinuli náš hlavní produkt: EBO. Nejprve bylo naším cílem vyřešit problémy s obezitou a zanedbáváním domácích mazlíčků původním konceptem,, který podpoří fyzickou aktivitu a zároveň bude vašemu mazlíčkovi neustále dělat společnost. Ale rychle to předčilo naše očekávání, a stal se z něho víc než jen hravý společník pro domácí mazlíčky.

Pokud se chcete dozvědět více o velkoobchodu nebo navázat spolupráci, ozvěte se na „brian@enabot.com“.