Fonestar AIP3010
25 722 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

IP audio přijímač. Slouží pro příjem zvuku prostřednictvím streamingu pomocí multicastu přes lokální síť (LAN). Umožňuje výběr zvukového kanálu a nastavení pomocí tlačítek a displeje na předním panelu nebo vzdáleně přes PC programem AIP-Go. Obecně použitelné oddělené vstupy a výstupy.

Fonestar AIP4010
24 810 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

IP audio vysílač. Slouží pro přenos zvuku prostřednictvím streamingu pomocí multicastu přes lokální síť (LAN). Obecně použitelné oddělené vstupy a výstupy. Aktualizace firmwaru pomocí PC nebo lokálně pomocí SD nebo USB. K vysílači jsou dodávány úchyty pro montáž do 19" racku.

Fonestar FCS257
3 084 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysokokvalitní 2-pásmová, celohliníková reprosoustava s krytím IP44 a nastavitelným příkonem. Je vhodná do interiérů i exteriérů, například chrámů, kostelů, atd … Obsahuje dva 5×7" reproduktory s polypropylenovou membránou.

Fonestar PF60T
5 069 Kč

2-pásmová soustava pro volná prostranství, odolná proti vlhku a dešti IP66. Kvalitní reprodukce, provedení ABS plast osazena 6,5" basovým a 1" výškovým reproduktorem. Vhodná na fotbalová hřiště. Tento tlakový reproduktor má nastavitelný příkon: 60W / 30W / 15W / 7,5W pro 100V rozvody.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné IP ozvučení.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii IP ozvučení výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii IP ozvučení akce.