Saeco

Saeco Incanto

Dostane to nejlepší z každého zrnka kávy.

Dokonalý v každém ohledu – Incanto vás rozmazlí neodolatelnou chutí a stylem.
Všechno je ukryto ve schránce elegantního designu, který se hodí do každého prostředí.

V tomto přístroji se snoubí kvalitní káva s elegantním designem. Vynikajícím způsobem zpracovaný kryt z nerezové oceli skrývá vysoce kvalitní italskou technologii, která je navržena tak, aby pokaždé připravila neodolatelnou kávu.

Saeco Incanto

Příprava několika druhů káv jedním dotykem

Od espresa po latte macchiato, máte na výběr z řady možností ovládaných jediným dotykem, které čekají, aby uspokojily vaši chuť. Ať jde o první věc po ránu, nebo o pohoštění po večeři, vždy budete mít na výběr chuť pro kteroukoliv chvíli dne.

Profesionálně připravené čerstvé mléko

Připravte své oblíbené mléčné nápoje z čerstvého mléka za použití plně integrované mléčné karafy s dvojitou komorou, která automaticky a bez šplíchání dodá dokonalý proud sametové, horké mléčné cremy do vašeho šálku tak, jako to dělá opravdový barista.

Proč plně-automatický kávovar Saeco? Věděli jste, že:

  • Kávové zrno obsahuje přibližně 800 různých prchavých aromat a chutí. Nicméně po 15 minutách od namletí ztrácí mletá káva asi 60% své vůně. Plně-automatický kávovar Saeco Vám vždy kávu čerstvě namele.
  • Kávovar Saeco používá keramický mlýnek, díky němuž se káva při mletí nepřepaluje a zachovává tak své původní aroma.
  • Díky inovativní technologii s použitím vodního filtru AquaClean si kávu připravíte z opravdu čisté vody. A navíc se nebudete muset obtěžovat odvápňováním až po dobu 2 let.
Stín
Saeco Incanto

Důmyslná elegance

Promyšlený design

Neodolatelná chuť

Pohodlné čištění

Stín

Pokročilá technologie inspirovaná baristy

Chuť plná, svěží, ale ne příliš hořká. Je to jemné mistrovské dílo kombinující vzhled, vůni, chuť a aroma, které si vychutná každý znalec. Nápoj musí být bohatý a aromatický, s hlubokými příchutěmi. Chuť plná, svěží, ale ne příliš hořká.

Optimálně mletá káva, maximální chuť

Aby mohlo být dosaženo rovnoměrného, jemného umletí kávy, vyvinuli jsme patentované keramické mlýnky. Na rozdíl od konvenčních plně automatických strojů s ocelovým mlýnkem používáme robustní, 100% keramický mlýnek tak, aby mohla být kávová zrna přeměněna na jemný prášek a aby došlo k extrakci maxima chuti, aniž by kdy byla přítomna pachuť spáleniny.

Příprava dokonalé kávy

Spařovací systém Saeco reguluje tlak a průtok kávy tak, že struktura cremy a nápoje je vždy optimálně přizpůsobena. Tak jako barista ručně reguluje tlak, pod kterým je káva připravována, a tok kávy tak, aby dosáhl širokého spektra chutí od mírné po intenzivně bohatou, spařovací systém Saeco to zvládne otočením knoflíku.

StínStín

Máme pro vás kávovou inspiraci

Stín
Foto koláž Saeco Foto koláž Saeco Foto koláž Saeco