10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 32413257

Cool Mango Profesionální sada pro připevnění knoflíků, šicí kleště, DIY (50 knoflíků) - Snapbutton

Cool Mango Profesionální sada pro připevnění knoflíků, šicí kleště, DIY (50 knoflíků) - Snapbutton

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Se sadou obsahující profesionální kleště a bohatý výběr knoflíků můžete opravovat, přetvářet a vytvářet jedinečné oblečení! Kromě toho lze sadu použít i pro další domácí DIY projekty! Celý popis
Ušetříte 160 Kč 469 Kč
309 Kč
Ušetříte 160 Kč 469 Kč
309 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

24.5.2024 - 28.5.2024 na vaší adrese

Popis

Skvělá volba pro DIY projekty

Kleště na zapínání knoflíků se snadno používají a jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Knoflíky lze umístit na různé druhy látek. Můžete je použít na oblečení, kabelky, peněženky, dětské látkové pleny, pokrývky hlavy a mnoho dalšího. Pokud znáte někoho, kdo rád vyrábí, může pro něj být tento dárek ideální.

Vytvořte si něco jedinečného z nepotřebného oblečení

Nevyhazujte své oblíbené oblečení a oživte ho kvalitními, odolnými a roztomilými knoflíky. Pokud je vaše oblečení roztrhané, vytahané nebo příliš otevřené, jednoduše ho opravte pomocí sady knoflíků. Ozdobte módní doplňky, oživte dětské oblečení nebo proměňte své oblíbené tričko v jedinečný kousek oblečení! 

Organizované ukládání

Tuto sadu musí mít každá žena v domácnosti, módní návrhářka, rodič i tvůrce! Abyste měli v sadě pořádek, jsou knoflíky speciálně barevně rozlišeny a požadované knoflíky najdete během okamžiku. Knoflíky jsou vyrobeny z tvrdého plastu, spony jsou kovové a kleště na připínání knoflíků jsou vyrobeny z nerezové oceli, takže je můžete používat po dlouhou dobu.

Návod k použití:

Otevřete kleště. Na jednu stranu kleští umístěte část knoflíku s vyčnívající zapínací částí směrem dovnitř kleští a na druhou stranu kleští umístěte stříbrné kolečko s drápky. Vložte látku mezi kleště a stiskněte ji. Následuje připevnění druhé části knoflíku. Na jednu stranu kleští umístěte barevný kroužek s drápky a na druhou stranu barevný knoflík se zapínacím vybráním. Vložte mezi ně látku a stiskněte. Nyní můžete knoflík zavřít.

Specifikace:

Barvy knoflíků: černá, bílá, tmavě a světle modrá, zelená, fialová, červená, růžová, oranžová, žlutá. Sada obsahuje: 1× kleště na zapínání knoflíků, 100 sad (50 sad dutých knoflíků + 50 sad plných knoflíků). Průměr: 9,5 mm