Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku!

Vodnář pH plus Jezírka 3kg

Vodnář pH plus Jezírka 3kg

329 Kč

Přípravek na zvýšení pH a alkality v jezírku. Vodný roztok přípravku pH plus reaguje zásaditě, a proto se s ním snadno upravuje pH z kyselých hodnot na optimální hodnotu pH vody a rovněž zvyšuje alkalitu kyselých vod. Použití: Dávkování je závislé na hodnotě pH vody ve Vašem jezírku.

Partner: Vodnář
Vodnář Baenzy start 1kg

Vodnář Baenzy start 1kg

338 Kč

Baenzy je biologický přípravek pro nastavení rovnováhy v novém jezírku a v jarních měsících. Bakterie se zachytí na vhodných místech (filtr, kačírek atd.), kde se rozmnoží. Díky růstu spotřebovávají organický materiál a při nasazení ryb a rostlin není voda nárazově zatížena.

Partner: Vodnář
Home Pond Home Pond Kata Pond 50 g

Home Pond Home Pond Kata Pond 50 g

340 Kč

KATA POND 50 g

 

Ověřený a účinný prostředek do jezírek KATA POND dokáže vyřešit věčný problém způsobený vláknitou řasou. Vláknitá řasa se objeví téměř ve 100 % jezírek všech typů, nepomůžou žádné technologie, řasa je prostě součást vody od nepaměti, byl to jeden z prvních organismů ve vodě.

Oase AquaActiv PondClear 500 ml

Oase AquaActiv PondClear 500 ml

367 Kč
342 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Přípravek na kalnou neprůhlednou vodu v jezírku. Rychle odstraňuje zelené nebo hnědé zákaly a plovoucí řasy. Rychle a bezpečně čistí vodu od plovoucích zakalujících částic a zvyšuje tak průzračnost vody

Od prodejce MALL
Bio Baktoma Bakterie do jezírka 0,5kg
2x

Bio Baktoma Bakterie do jezírka 0,5kg

366 Kč
350 Kč

100% přírodní bakteriální směs pro Vaše jezírka a rybníčky. Přírodně bakterie pro Vaše čisté zahradní jezírko nebo zahradní rybníček bez sinic a řas (pro 15 m²).

V průběhu několika týdnů dochází k biologické rovnováze Výrazné snížení organických usazenin, zakalení dna i vodního sloupce Významn

Vodnář Bio2 hum 1l

Vodnář Bio2 hum 1l

384 Kč

BIO2hum je biologický přípravek k prevenci rozvoje vláknitých a planktonních řas. Čistě biologický přípravek, který stabilizuje živinový systém a brání rozvoji řas ve vodních nádržích.

Partner: Vodnář
Vodnář Biosoil 0,5kg

Vodnář Biosoil 0,5kg

392 Kč

Biosoil podporuje biorovnováhu vodního ekosystému . Jedná se o čistě biologický přípravek, působí komplexně na celé jezírko, napomáhá biostabilitě a udržuje jezírko zdravé. Obsahuje enzymy, ječný a huminový extrakt. Enzymy udržují správný koloběh živin v jezírku.

Partner: Vodnář

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Jezírková chemie.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Jezírková chemie výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Jezírková chemie akce.