10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží jiu jitsu kimona pro dospělé. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie jiu jitsu kimona pro dospělé doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie jiu jitsu kimona pro dospělé nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce jiu jitsu kimona pro dospělé či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
DBX BUSHIDO kimono pro trénink Jiu-jitsu Elite velikost A0 Tatami Fightwear Tatami Pánské Kimono x Delariva Premium Gi - blue
DBX BUSHIDO kimono pro trénink Jiu-jitsu Elite velikost A0

Kimono DBX BUSHIDO GI Elite pro trénink Brazilského jiu-jitsu je navrhuto s ohledem na náročný trénink.

můžete mít 22.5.

OKAMI fightgear OKAMI fightgear Kimono BJJ Gi SAS - zelené Tatami Fightwear Tatami Pánské Kimono x Delariva Premium Gi - blue
OKAMI fightgear OKAMI fightgear Kimono BJJ Gi SAS - zelené

OKAMI fightgear Kimono BJJ Gi SAS v zelené barvě s hnědým kontrastem. Kimono bunda OKAMI je vyrobena z odolného ale lehkého (450gms) Pearl-vazbě. Kalhoty jsou vyrobeny z 10 oz RIP-STOP s detailními výztuhy kolen. Přední strana kimona je zesílená dvojitou vrstvou. 

můžete mít 23.5. - 24.5.

Tatami Fightwear Tatami Pánské Kimono x Delariva Premium Gi - blue Tatami Fightwear Tatami Pánské Kimono x Delariva Premium Gi - blue
Tatami Fightwear Tatami Pánské Kimono x Delariva Premium Gi - blue

Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit prémiové gi Tatami Fightwear Delariva. Pánské Kimono x Delariva Premium Gi v modré barvě. Bunda Pearl Weave 550GSM a plátěné kalhoty 12oz zajišťuje silné a trvanlivé gi, které vydrží i v těch nejtvrdších a nejpřísnějších

můžete mít 23.5. - 24.5.

Tatami Fightwear TATAMI kimono Estilo Black Label Gi - černo/červené Kinga Kimono Kingz na BJJ Classic 3.0 Gi Military Green - Pásek zdarma
Tatami Fightwear TATAMI kimono Estilo Black Label Gi - černo/červené

Představujeme Estilo Black Label, nejnovější verzi nejdéle prodávaného kimona pro brazilské jiu-jitsu od společnosti Tatami. Model Estilo Black Label nadále využívá technologii Tatami Y-Vent©, která zajišťuje úplné obepnutí vrchní části kimona a optimální střih.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Kinga Kimono Kingz na BJJ Classic 3.0 Gi Military Green - Pásek zdarma Kinga Kimono Kingz na BJJ Classic 3.0 Gi Military Green - Pásek zdarma
Kinga Kimono Kingz na BJJ Classic 3.0 Gi Military Green - Pásek zdarma

Klasický jednoduchý design a úžasná Military Green barva Kingz z něj dělají jasnou volbu pro ty co to s BJJ myslí vážně. Kabát Kingz kimona je vyroben s materiálu o gramáži 450 GSM s moderním úpletem High-Tech Pearl Weave. Kimono vyhovuje pravidlům IBJJF.

můžete mít 23.5. - 24.5.

MANTO Kimono na BJJ MANTO BASE 2.0 - modré Kinga Kimono Kingz na BJJ Classic 3.0 Gi Military Green - Pásek zdarma
MANTO Kimono na BJJ MANTO BASE 2.0 - modré

Kimono na BJJ MANTO „BASE 2.0“ v modré barvě pro brazilské jiu-jitsu se skládá z bavlněného kabátu o gramáži 400 g/m2 a z bavlněných kalhot. Kalhoty ke kimonu se stahovací šňůrkou jsou vyrobeny z 10oz ripstopové směsi bavlny a kepru.

můžete mít 23.5. - 24.5.

MANTO Kimono na BJJ MANTO CORAL - černé MANTO Kimono na BJJ MANTO HEAVEN - černé
MANTO Kimono na BJJ MANTO CORAL - černé

Exkluzivní kimono na BJJ MANTO „CORAL“ v černé barvě pro brazilské jiu-jitsu se skládá z bavlněného kabátu o gramáži 450 g/m2 a z bavlněných kalhot. Kalhoty ke kimonu se stahovací šňůrkou jsou vyrobeny z 10oz ripstopové směsi.

můžete mít 23.5. - 24.5.

MANTO Kimono na BJJ MANTO HEAVEN - černé MANTO Kimono na BJJ MANTO HEAVEN - černé
MANTO Kimono na BJJ MANTO HEAVEN - černé

Kimono na BJJ MANTO „HEAVEN“ v černé barvě pro brazilské jiu-jitsu se skládá z bavlněného kabátu o gramáži 450 g/m2 a z bavlněných kalhot. Kalhoty ke kimonu se stahovací šňůrkou jsou vyrobeny z 10oz ripstopové směsi bavlny a kepru.

můžete mít 23.5. - 24.5.

MANTO Kimono na BJJ MANTO HEAVEN - bílé MANTO Kimono na BJJ MANTO HEAVEN - černé
MANTO Kimono na BJJ MANTO HEAVEN - bílé

Kimono na BJJ MANTO „HEAVEN“ v bílé barvě pro brazilské jiu-jitsu se skládá z bavlněného kabátu o gramáži 450 g/m2 a z bavlněných kalhot. Kalhoty ke kimonu se stahovací šňůrkou jsou vyrobeny z 10oz ripstopové směsi bavlny a kepru.

můžete mít 23.5. - 24.5.

MANTO Kimono na BJJ MANTO RISE - černé MANTO Kimono na BJJ MANTO RISE - černé
MANTO Kimono na BJJ MANTO RISE - černé

Kimono na BJJ MANTO „RISE“ v černé barvě pro brazilské jiu-jitsu se skládá z bavlněného kabátu o gramáži 350 g/m2 a z bavlněných kalhot. Kalhoty ke kimonu se stahovací šňůrkou jsou vyrobeny z 8oz ripstopové směsi bavlny a kepru.

můžete mít 23.5. - 24.5.

MANTO Kimono na BJJ MANTO RISE - bílé MANTO Kimono na BJJ MANTO RISE - černé
MANTO Kimono na BJJ MANTO RISE - bílé

Kimono na BJJ MANTO „RISE“ v bílé barvě pro brazilské jiu-jitsu se skládá z bavlněného kabátu o gramáži 350 g/m2 a z bavlněných kalhot. Kalhoty ke kimonu se stahovací šňůrkou jsou vyrobeny z 8oz ripstopové směsi bavlny a kepru.

můžete mít 23.5. - 24.5.

MANTO Kimono na BJJ MANTO RISE - modré MANTO Kimono na BJJ MANTO RISE - černé
MANTO Kimono na BJJ MANTO RISE - modré

Kimono na BJJ MANTO „RISE“ v modré barvě pro brazilské jiu-jitsu se skládá z bavlněného kabátu o gramáži 350 g/m2 a z bavlněných kalhot. Kalhoty ke kimonu se stahovací šňůrkou jsou vyrobeny z 8oz ripstopové směsi bavlny a kepru.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Jiu Jitsu kimona pro dospělé.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Jiu Jitsu kimona pro dospělé výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Jiu Jitsu kimona pro dospělé akce.