Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 26670844

DAEMONS sklopná tyčová bójka 05 R2 s LED diodou a síťkou

DAEMONS sklopná tyčová bójka 05 R2 s LED diodou a síťkou

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
SKLOPNÁ TYČOVÁ BÓJKA DAEMONS BO-SK05-RS s novou špičkovou LED elektronikou, stmívacím sensorem a vypínačem Stavitelná sklopná tyčová bójka DAEMONS BO-SK05 pro označení lovného místa se zcela novou špičkovou … Celý popis
1 548 Kč
Zboží od: TvFit.cz
1 548 Kč
S novou kartou za

26.6.2024 - 28.6.2024 na vaší adrese

Popis

SKLOPNÁ TYČOVÁ BÓJKA DAEMONS BO-SK05-RS

s novou špičkovou LED elektronikou, stmívacím sensorem a vypínačem

Stavitelná sklopná tyčová bójka DAEMONS BO-SK05 pro označení lovného místa se zcela novou špičkovou svítící LED elektronikou, novými nerezavějícími spoji jednotlivých dílů, včetně kvalitního přepravního obalu a s originálně řešeným způsobem ukotvení.

LED elektronika obsahuje stmívací sensor pro zvýšení výdrže baterií a vypínač. Je vsazena do čirého plastového krytu, který maximálně zvyšuje svítivost samotné LED elektroniky.

výrobek DAEMONS, vyrobeno v České republice

Tělo bójky je vyrobeno z houževnatého materiálu ABS. Díky použití tohoto materiálu s nižší měrnou hmotností je bójka ve vodě daleko stabilnější a lépe plní svoji funkci. Základní délka bójky je 6 metrů.

Kompletní postup pro sestavení bójky a obsluhu LED elektroniky naleznete v návodu na použití, který je přiložen u každého druhu bójky (R, RS a RGBS).

Bójka DAEMONS 05 RS je pro noční lov vybavena zcela novou špičkovou červeně svítící LED elektronikou s vysokou svítivostí, která je navíc zvýšena díky novému čirému krytu elektroniky, který ve tmě celý svítí. Díky robustnímu závitu nový kryt zároveň stoprocentně zabraňuje průniku vody do tubusu. Model DAEMONS 05 RS má elektroniku se stmívacím sensorem a vypínačem, což maximálně prodlužuje dobu jejího svícení.

Napájení elektroniky je dvěma bateriemi typu „AAA”, které zajišťují výdrž baterií v provozu min. 250 hodin (záleží na typu použité baterie).

Pro lov bez použití elektroniky je na jejím tubusu umístěn také široký reflexní proužek, díky kterému je bójka na vodě vidět při nasvícení baterkou nebo jiným svítidlem.

Nové závitové spoje u bójky DAEMONS 05 mají mimo vysoké pevnosti jednu zásadní výhodu oproti jiným sklopným bójkám – všechny tyče bójky jsou stoprocentně vodotěsné vždy z obou stran tyčí, takže nemůže dojít k natečení vody do plastových trubek ani při použití ve velkých hloubkách.

Každý díl těla bójky DAEMONS 05 má nové závitové spoje pro snadné a pevné spojení jednotlivých dílů. Díly bójky spojujeme postupně sešroubováním potřebných délek dílů, kdy vždy začínáme dílem s kotvou a skončíme tak, aby spoj posledního dílu s elektronikou bójky vyčníval alespoň 10 cm nad hladinu, případně i výše tak, aby elektronika vždy vyčnívala nad případné větší vlny.

Součástí balení bójky DAEMONS 05 je také kvalitní stahovací síťový obal s karabinou na závaží pro zakotvení bójky, tzn. není potřeba nosit žádná těžká závaží. Jako zátěž můžeme použít oblázky, kamení, hrubší štěrk apod., které vložíme podle potřeby do kotvící síťky.

Maximální hloubka použití základní sestavy bójky je až 6,0m (jednotlivé díly v délkách 5×1m, 1×0,5m, 1×0,3m, 0,20m elektronika), pro větší hloubky je možnost dokoupení dalších metrových dílů v balení 2×1m.

Bójka je balena kvalitním přepravním textilním obalu.

K bójce lze dokoupit také novou LED elektroniku RGBS s vypínačem a stmívacím čidlem, která umožňuje volbu barvy svícení diody mezi červenou, zelenou a modrou barvou. Obě elektroniky RS i RGBS je možné použít jak v modelu bójka DAEMONS 05 R, tak i ve starších modelech bójek DAEMONS BO-SK-03.