Iswari Macaccino Sensual BIO 125 g
121 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Macaccino Sensual je výživný a lahodný instantní nápoj, který můžeme použít jako vynikající náhražku kávy. Skvěle se hodí k snídani i k odpolední pauze. Na Macaccinu si pochutná celá rodina. Maccacino obsahuje kombinaci zdraví prospěšných účinků kakaa, plodiny maca a kokosového cukru.


Naturalis Kakao Naturalis 250 g
174 Kč
+ doprava zdarma

Kakao Naturalis je 100% přírodní produkt se sníženým obsahem tuku v BIO kvalitě. Je pěstované v panenské přírodě Peru. Neobsahuje žádné přidané látky.


Vitalvibe Kakaové boby drcené BIO z Indonésie 250 g
249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kakaové boby drcené BIO z Indonésie jsou nabité výživnými látkami a antioxidanty. Kakao obsahuje také neurotransmitery a představuje výborný prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu, jasnou mysl a podpořit zdravý životní styl.


Allnature Kakaový prášek BIO RAW 100 g
69 Kč
+ doprava zdarma

Kakaový prášek v BIO kvalitě je jemný prášek s nízkou hořkostí a plnou kořeněnou chutí a je získáván ze semen kakaovníku Criollo. Díky nejšetrnějšímu způsobu zpracování je v něm zachováno maximálním množství pro tělo důležitých látek, jako je například draslík, železo, hořčík nebo zinek.


Allnature Směs Svačinka Tropicano 20 g
39 Kč
+ doprava zdarma

Svačinka Tropicano vám dodá energii a důležité živiny vždy, když to budete potřebovat. Praktické balení do kapsy obsahuje banán, ananas, kokos a kakaové boby. Tato směs by neměla chybět v žádném zdravém jídelníčku.


Wolfberry Kakaové boby drcené BIO 250 g
105 Kč
+ doprava zdarma

Kakaové boby BIO 250 g Wolfberry jsou nepražené v syrové formě. Díky tomu si zachovávají neuvěřitelné množství nutričně hodnotných látek v podobě širokého spektra minerálů, vitamínů, bílkovin, přírodních tuků a sacharidů. Máte rádi čokoládu? Kakaové boby budete mít ještě raději!.


Allnature Coffee kick - směs ořechů, ovoce a kávy BIO 100 g
59 Kč
+ doprava zdarma

Coffee kick – směs ořechů, ovoce a kávy BIO je delikátní směsí ořechů, ovoce a kávové čokolády. Tělo a mysl udrží ve střehu minerální látky a vitamíny ze směsi oříšků, stejně tak výživově hodnotné je sušené ovoce a pořádný říz Coffee kicku dodává bílá čokoláda a čokoláda s příchutí espressa. .


Vitalvibe Kešu-kakaové kousky v nektaru BIO 250 g
299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kešu-kakaové kousky v nektaru BIO představují skvělý prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu a jasnou mysl. Vyrábí se namáčením nepražených kakaových bobů a kešu oříšků v lahodném nektaru z kokosových palem.


Allnature Kakaové boby drcené BIO/RAW 100 g
79 Kč
+ doprava zdarma

Kakaové boby drcené jsou v BIO a RAW kvalitě.  V balení najdete celou řadu vitamínů a minerálů. Ve 100 g dodáte vašemu tělu mimo jiné i 125 % referenční hodnoty příjmu draslíku, více než 100 % železa, hořčíku a fosforu a téměř 65 % zinku.


Salvia Paradise Kakaové boby celé Peru
213 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

100% čisté Kakaové boby nepražené celé neloupané Peru v BIO kvalitě jsou chuťovým požitkem a zároveň i superpotravinou.


Vitalvibe Kakaové boby drcené BIO v kokosovém nektaru 250 g
289 Kč
+ doprava zdarma

Kakaové boby drcené BIO v kokosovém nektaru představují skvělý prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu a jasnou mysl. Vyrábí se namáčením nepražených kakaových bobů v lahodném nektaru z kokosových palem.


Wolfberry Kakao prášek BIO
134 Kč
+ doprava zdarma

Kakao prášek BIO Wolfberry vyrobený z pražených kakaových bobů Forastero Hispanola. Odtučněný produkt v BIO kvalitě.


Allnature Kakao nápoj BIO 100 g
69 Kč
+ doprava zdarma

Kakao je jen lehce přislazeno kokosovým cukrem a vanilkovým cukrem.   Náš kakaový prášek jsme přisladili kokosovým cukrem a vanilkovým cukrem, aby vykouzlil dlouhotrvající aftertaste.


Allnature RAW BIO Drcené kakaové boby 200 g
149 Kč
+ doprava zdarma

Kakaové boby drcené v BIO a RAW kvalitě – dopřejte si tuto superpotravinu s celou řadou nutričně hodnotných látek, která výborně chutná samotná nebo jako součást cereálních směsí, smoothies, případně domácích čokolád.


Iswari BIO Kakaové drcené nepražené boby 125 g
105 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BIO Kakaové drcené nepražené boby jsou šetrně zpracovány při nízkých teplotách (bez pražení), proto v nich jsou zachovány všechny bohaté nutriční látky.