Health Link BIO RAW kakaové boby drcené
148 Kč

Naše RAW kakaové kousky se získávají drcením celých, nepražených kakaových bobů. Drcené boby jsou křupavé a díky své čokoládové chuti se používají pro přímou konzumaci nebo k obohacení různých pokrmů. Jsou ceněné a vyhledávané pro svoje jedinečné chuťové vlastnosti a vysokou kvalitu..

Health Link BIO RAW nepražené kakaové boby
127 Kč

Tato „super potravina“ je bohatým zdrojem antioxidantů, železa a hořčíku. Naše „surové“, nepražené kakaové boby se pouze fermentují na slunci, a tím si uchovávají přirozený obsah enzymů a ostatních antioxidačních látek.

Health Link BIO RAW kakaová hmota
197 Kč 176 Kč

Raw (surový) kakaový prášek se získává z nepražených kakaových bobů (Theobroma cacao). Ty byly ve Střední a Jižní Americe po staletí uctívány, Aztékové je dokonce používali jako platidlo. Mnohé mayské svátky a rituály byly spojovány s oslavou kakaových bobů jako „potravy bohů“.

Health Link BIO RAW kakaové máslo
221 Kč 197 Kč

Naše kakaové máslo se získává lisováním surové kakaové hmoty, kterou obdržíme z nepražených kakaových bobů Criollo pěstovaných v podmínkách ekologického zemědělství. Lisování se provádí za nízké teploty.

Allnature Kakaové boby drcené BIO/RAW 100 g-19%
87 Kč 70 Kč

Akce

Kakaové boby drcené jsou v BIO a RAW kvalitě.  V balení najdete celou řadu vitamínů a minerálů. Ve 100 g dodáte vašemu tělu mimo jiné i 125 % referenční hodnoty příjmu draslíku, více než 100 % železa, hořčíku a fosforu a téměř 65 % zinku.

Wolfberry Kakaové boby drcené BIO 250 g
122 Kč

Kakaové boby BIO 250 g Wolfberry jsou nepražené v syrové formě. Díky tomu si zachovávají neuvěřitelné množství nutričně hodnotných látek v podobě širokého spektra minerálů, vitamínů, bílkovin, přírodních tuků a sacharidů. Máte rádi čokoládu? Kakaové boby budete mít ještě raději!.

Country Life Kakao BIO 150 g
49 Kč

Kakaový prášek* se sníženým obsahem tuku (obsah kakaového másla nejméně 10 %). Může obsahovat stopy lepku, arašídů, sóji, skořápkových plodů a sezamu. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Allnature Směs Svačinka Tropicano 20 g
43 Kč

Svačinka Tropicano vám dodá energii a důležité živiny vždy, když to budete potřebovat. Praktické balení do kapsy obsahuje banán, ananas, kokos a kakaové boby. Tato směs by neměla chybět v žádném zdravém jídelníčku.

Allnature Coffee kick - směs ořechů, ovoce a kávy BIO 100 g
65 Kč

Coffee kick – směs ořechů, ovoce a kávy BIO je delikátní směsí ořechů, ovoce a kávové čokolády. Tělo a mysl udrží ve střehu minerální látky a vitamíny ze směsi oříšků, stejně tak výživově hodnotné je sušené ovoce a pořádný říz Coffee kicku dodává bílá čokoláda a čokoláda s příchutí espressa. .

Allnature RAW BIO Drcené kakaové boby 200 g
164 Kč

Kakaové boby drcené v BIO a RAW kvalitě – dopřejte si tuto superpotravinu s celou řadou nutričně hodnotných látek, která výborně chutná samotná nebo jako součást cereálních směsí, smoothies, případně domácích čokolád.

Allnature Kakao nápoj BIO 100 g
76 Kč

Kakao je jen lehce přislazeno kokosovým cukrem a vanilkovým cukrem.   Náš kakaový prášek jsme přisladili kokosovým cukrem a vanilkovým cukrem, aby vykouzlil dlouhotrvající aftertaste.

Allnature Kakaový prášek BIO RAW 100 g
76 Kč

Kakaový prášek v BIO kvalitě je jemný prášek s nízkou hořkostí a plnou kořeněnou chutí a je získáván ze semen kakaovníku Criollo. Díky nejšetrnějšímu způsobu zpracování je v něm zachováno maximálním množství pro tělo důležitých látek, jako je například draslík, železo, hořčík nebo zinek.

Dr. Hlaváč Kakaová pomazánka 1kg
133 Kč 123 Kč

Vynikající čokoládová pomazánka. Ideální na rohlíček i na pečení jemného pečiva. Ale pozor – děti od ní už neodtrhnete! BEZ barviv, BEZ umělých sladidel, BEZ lepku, BEZ konzervace, BEZ laktózy.

Naturalis Kakao Naturalis 250 g
178 Kč

Kakao Naturalis je 100% přírodní produkt se sníženým obsahem tuku v BIO kvalitě. Je pěstované v panenské přírodě Peru. Neobsahuje žádné přidané látky.

Organis Drcené kakaové boby 200 g
197 Kč

Kakaové boby jsou bohaté především na hořčík, vitamin C a na antioxidanty. Všechny tyto látky ale získáte hlavně z nepražených bobů, pražené kakao jich obsahuje až 20× méně. Kakaové boby jsou sušená semena plodů kakaovníku.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kakao a kakaové boby.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kakao a kakaové boby výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kakao a kakaové boby akce.