Rozbalené, zánovní a použité zboží

100% funkční zboží • Na zboží se vztahuje záruka • Vrácení do 14 dní • 250+ výdejních míst

Upřesnit parametry
Rozbaleno
Fox keyboards 160, černá - rozbaleno Fox keyboards 160, černá - rozbaleno
Fox keyboards 160, černá - rozbaleno

Vhodné pro začátečníky, dětské hráče i pokročilé – krásné klávesy FOX 160 mají 61 kláves bez dynamiky úhozu, 128 zvuků, 128 automatických doprovodných melodií a pokročilé funkce Split, Dual Voice, Sustain a Vibrato. Akordy lze hrát jedním prstem, klaviaturu je možné transponovat.

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
Fox keyboards 168, bílá - zánovní Fox keyboards 160, černá - rozbaleno
Fox keyboards 168, bílá - zánovní

Vhodné pro začátečníky, dětské hráče i pokročilé – krásné klávesy FOX 168 mají 61 kláves s dynamikou úhozu, 128 zvuků, 128 automatických doprovodných melodií, 10 demo skladeb, funkci přehrávání MP3 z USB portu a pokročilé funkce Split, Dual Voice, Sustain a Vibrato. Akordy lze hrát jedním prstem, klaviaturu je možné transponovat.

můžete mít DNES

Od MALL
Rozbaleno
Kurzweil KP70 - rozbaleno Fox keyboards 160, černá - rozbaleno
Kurzweil KP70 - rozbaleno

Nabízí rozsah pěti oktáv – moderní klávesy Kurzweil KP70 jsou vhodné pro děti a pro ty, co vytváří hudební aranžmá. Mají 61 kláves s dynamikou úhozu, 300 automatických doprovodů, výukový program s 100 písněmi, 10 demo skladeb, funkci Record, pokročilé funkce a efekty, 6W reproduktory, port pro externí sustain pedál a sluchátkový výstup. Napájet je lze 9V adaptérem nebo ze 6 AA baterií.

můžete mít DNES

Od MALL
Rozbaleno
Novation Launchkey Mini MK3 - rozbaleno Novation Launchkey Mini MK3 - rozbaleno
Novation Launchkey Mini MK3 - rozbaleno

Nechte jet svou kreativitu na plné obrátky díky modernímu MIDI kontroléru NOVATION Launchkey Mini MK3 s řadou nových funkcí v podobě Arpeggiatoru, 3 módů spouštění akordů jednou notou a nových ovládacích prvků pro transport i míchání. Tento hudební nástroj disponuje 25 klávesami v mini velikosti, má 16 citlivých dotykových padů a domů vám dorazí i s oblíbeným softwarem Ableton Live 11 Lite.

můžete mít DNES

Od MALL
Rozbaleno
Ortega RU5 - rozbaleno Novation Launchkey Mini MK3 - rozbaleno
Ortega RU5 - rozbaleno

Zamilovat si ho je tak snadné – koncertní ukulele Ortega RU5 je prostě roztomilouš každým coulem. Nástroj má vrstvený korpus, přičemž přední desku tvoří smrkové dřevo a zadní desku dřevo ze stromu sapele. Na hmatníku má 18 pražců, přesné ladění zajistí chromované ladicí mechaniky. Skvělý hudební nástroj pro každého bez ohledu na věk, kdo se chce stát členem rodiny nadšených ukulelistů a ukulelistek.

můžete mít DNES

Od MALL