Maxeuro Kanystr Plastový na PHM 20l červený
233 Kč

Max Kanystr Plastový na PHM 20l červenýMax Kanystr Plastový na PHM 20l s UN certifikací (ADR/RID, IATA, IMDG, RTDG). Vhodný pro přepravu a skladování pohonných hmot. Speciální design s nekloktajícím hrdlem a s nálevkou.

Bradas Kanystr na vodu s kohoutem 10L
423 Kč

Bradas Kanystr na vodu s kohoutem 10LKanystr je uzpůsoben pro skladování tekutých látek, pevná konstrukce zaručuje odolnost proti nárazům. Používaný v každé situaci kde je průtok vody omezený nebo nemožný, také se dá využít během kempování či na dovolené nebo na volném prostranství.

Maxeuro Kanystr Plastový na PHM 10l červený
164 Kč

Max Kanystr Plastový na PHM 10l červenýMax Kanystr Plastový na PHM 10l s UN certifikací (ADR/RID, IATA, IMDG, RTDG). Vhodný pro přepravu a skladování pohonných hmot. Speciální design s nekloktajícím hrdlem a s nálevkou.

Maxeuro Kanystr Plastový 5l červený
106 Kč

Max Kanystr Plastový 5l červenýMax Kanystr Plastový 5l s UN certifikací (ADR/RID, IATA, IMDG, RTDG). Vhodný pro přepravu a skladování pohonných hmot. Speciální design s nekloktajícím hrdlem a s nálevkou.

Bradas Kanystr na vodu s kohoutem 15L
481 Kč

Bradas Kanystr na vodu s kohoutem 15LKanystr je uzpůsoben pro skladování tekutých látek, pevná konstrukce zaručuje odolnost proti nárazům. Používaný v každé situaci kde je průtok vody omezený nebo nemožný, také se dá využít během kempování či na dovolené nebo na volném prostranství.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kanystry na palivo do auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kanystry na palivo do auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kanystry na palivo do auta akce.