PARK TOOL U.S.A IB-3 I-Beam, 14 funkcí
659 Kč

Kompaktní multiklíč PARK TOOL U.S.A IB-3 I-Beam originalního I-Beam designu s imbusovými klíči, šroubovákem a nýtovačkou.

Lezyne Multinářadí RAP - 6
440 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednoduché, lehoučké a skálopevné Lezyne Multinářadí RAP – 6 se základními imbusy, klíčem torx a šroubovákem. Na odlehlém singletracku je to váš jediný spolehlivý parťák!

PARK TOOL U.S.A IB-2 I-Beam, 10 funkcí-20%
499 Kč 399 Kč

Akce

Sada skládacího nářadí do kapsy PARK TOOL U.S.A IB-2 I-Beam s nejběžnějšími imbudovými klíči a šroubovákem. Kompaktní rozměry a kvalitní materiál čini multinářadí velmi skladným a vhodným na cesty do brašny.

Lezyne Torque Drive Black/Nicke sada nářadí
1 419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Momentový klíč s 11 bity je uložen v praktickém a kompaktním pouzdře. Součástí je magnet k uchycení bitů, které mají hliníkovou konstrukci. Lezyne Torque Drive Black/Nicke využije každý kutil.

Sigma nářadí Pocket Tool Large
890 Kč 829 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nářadí disponuje 22 nástroji, které jistě využijete při svých cyklovýletech. Součástí jsou šroubovák a imbusové klíče různých velikostí. Sigma nářadí Pocket Tool Large má pogumované boční strany pro lepší úchop.

Topeak Survival Tool Wedge Pack II sada nářadí
1 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podsedlová brašna obsahuje všechny praktické pomůcky, které můžete na vyjížďkách potřebovat. Součástí jsou imbusy, nýtovač řetězu nebo šroubováky. Obsahuje také pláštěnku. Topeak Survival Tool Wedge Pack II využije každý cyklista.

Lezyne Ratchen Kit sada nářadí
1 089 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ráčna s 11 bity je uložena v praktickém a kompaktním pouzdře. Součástí je magnet k uchycení bitů. Komponenty jsou vyrobeny z kvalitní CRV ocele. Lezyne Ratchen Kit využije každý kutil.

Sigma nářadí Pocket Tool Medium
580 Kč 549 Kč

Nářadí disponuje 17 nástroji, které jistě využijete při svých cyklovýletech. Součástí jsou šroubovák a imbusové klíče různých velikostí. Sigma nářadí Pocket Tool Medium má pogumované boční strany pro lepší úchop.

BLACKBURN Plugger Tubeless Tire Repair Kit
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada na opravu bezdušových plášťů se velmi snadno a rychle používá. Disponuje rukojetí s 10 náhradními knoty. BLACKBURN Plugger Tubeless Tire Repair Kit využije každý cyklista.

BLACKBURN Pro Plugger Tire Repair Kit
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

CNC obráběný nástroj na opravu bezdušového pláště disponuje 3 knoty. BLACKBURN Pro Plugger Tire Repair Kit je opatřen pomůckou na vyšroubování galuskového ventilku.

Sigma nářadí Pocket Tool Small
320 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nářadí disponuje 8 nástroji, které jistě využijete při svých cyklovýletech. Součástí jsou šroubovák a imbusové klíče různých velikostí. Sigma nářadí Pocket Tool Small má pogumované boční strany pro lepší úchop.

Topeak X-Tool+ 11 funkcí
389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktické multifunkční cyklo nářadí Topeak X-Tool+ 11 exceluje svým poměrem cena / výkon. Nářadí je vyrobeno z kvalitní chrom-vanadiové oceli a díky svým kompaktním rozměrům se vejde klidně i do kapsy.

Topeak HEXUS X Black

Topeak HEXUS X Black

Hodnocení: 5
749 Kč 659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní cyklo nářadí Topeak Hexus X Black disponuje 21 funkcemi. Všechny nástroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tvrzené oceli. Součástí je i nýtovačka řetězu. Vynikající volba pro silniční i horské použití. Získalo prestižní ocenění RedDot Award.

Just One Tool 14.0

Just One Tool 14.0

Hodnocení: 5
499 Kč

Praktická sada nářadí Just One Tool 14.0 nabízí celkem 14 funkcí. Včetně praktického neoprenovaného pouzdra.

Lezyne Chain Drive Nickel Color
490 Kč 439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní nýtovač řetězu. Lezyne Chain Drive Nickel Color je vyroben z kvalitní opracované oceli a je určený na doma i do dílny. Hmotnost 93 gramů ho dovoluje přihodit do dresu, nebo kapsy.

BLACKBURN Tradesman Multi Tool
849 Kč

Kompaktní multi-tool obsahující sadu 18 ks nářadí. Blackburn Tradesman Multi Tool je vybaven nástrojem na rozpojení řetězu a úložištěm pro náhradní spojku. Dále disponuje plejádou imbusů, klíči Torx, nýtovačkou, šroubovákem a oddělovačem brzdových destiček. Skvělý pomocník pro každého cyklistu.

Lezyne Multinářadí SV - 5-40%
590 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multinářadí SV – 5 – nejpoužívanější multiklíč s širokou řadou bitů, ocelová verze. Spolehlivý pomocník při jakékoli vyjíždce.

Topeak Alien II 31 funkcí s pouzdem
1 349 Kč

Kvalitní cyklo nářadí Topeak Alien II 31 funkcí s pouzdem v sobě skrývá 26 nástrojů, mimo jiné také nýtovač řetězů. Vyrobeno z tvrzené oceli, která snese každodenní zacházení.

BLACKBURN Switch Multi Tool-32%
499 Kč 339 Kč

Akce

Všestranná sada 8 ks nářadí Blackburn Switch Multi Tool, která je zabalena do praktického pouzdra, v němž lze mít i občanku či platební kartu. V sadě naleznete různé imbusy, plochý šroubovák a torxy.

Lezyne Multinářadí V - 5
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superlehké jednoduché nářadí s 5 nejdůležitějšími bity vyrobenými z chrom-vanadiové oceli. Výhodou je dobrá skladnost a zanedbatelná hmotnost. Určeno pro kratší méně náročné výlety v pohodovém terénu.

Schwalbe Montpáky sada 3ks

Schwalbe Montpáky sada 3ks

Hodnocení: 4,2
129 Kč 99 Kč

Se sadou montpák *Schwalbe montpáky 3 ks** je výměna pláště hračka. Nový patentovaný tvar a materiál pro příjemnější zacházení pro ruku i plášť.

BLACKBURN Wayside Multi Tool
899 Kč

Praktická multifunkční sada nářadí Wayside Multi Tool od značky Blackburn patří do povinné výbavy každého opravdového fanouška cyklistiky. Obsahuje 19 nejvyužívanějších funkcí, které pomohou s každou opravou.

BLACKBURN Grid 8
399 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční nářadí Grid 8 od značky Blackburn je nezbytným pomocníkem pro každou vyjížďku na kole. Obsahuje 8 nejpoužívanějších nářadí pro údržbu kola.

Just One Tool 17.0

Just One Tool 17.0

Hodnocení: 4,3
249 Kč

Praktická sada nářadí Just One Tool 17.0 nabízí celkem 17 funkcí. Nářadí pro drobné opravy i běžnou údržbu s imbusy, šroubováky, nástrčným klíčem aj.

Ventura klíče - kufr s nářadím 37ks
1 640 Kč

Sada montážních servisních klíčů pro cyklisty Zahrnuje 37 klíčů:- Konusové klíče.- 13 mm- 14 mm- 0/21 mm- 15/16 mm- 15/17 mm

  • Nástavce na bity:- 2 mm bit- 3 mm bit- 4 mm bit- 5 mm bit-.
BBB klíč momentový TorqueFix 5 Nm
529 Kč

Momentový klíč.Click mechanismus indikuje, že je šroub dotažen.Imbusové klíče 2, 3, 4, 5, 6 a T25 klíč.Skvělé pro správnou instalaci karbonových dílů bez.

Exustar maznice-pistol plnicí na tuk
490 Kč

svým tvarem je pistole vhodná pro mazání pedálů nábojů, středových a hlavových složení atd. pro mazivo BikeWorkX Lube Star Original 100g kód 895561 pro mazivo BikeWorkX Lube Star White 100g kód 895565 je univerzální i pro jiné.

M-Wave centrovací stolice
2 450 Kč

Automatické centrování na střed, materiál Fe/Al, možnost sklopení pro snadnější transport, vynikající dílenské zparcování.

-pro  kola 12" – 29".

Ruční ohýbačka ocelových trubek, montáž na ponk
2 771 Kč
+ doprava zdarma

Všestranná ohýbačka trubek je vhodná pro přesné ohýbání kulatých trubek, čtyřhranných tyčí či pásové oceli a hodí se pro každodenní použití v dílně. Má pevnou konstrukci a je vhodná pro ohýbání materiálu o tloušťce stěny do 6 mm a šířce do 50 mm. Díky 7 rolnám o různém průměru dokáže ohýbačka vytvoř

Sharks Ráčna dlaňová VCAN - SET
229 Kč

Skvělý set dlaňových ráčen, stačí nasadit ořech a v mžiku se dostanete do těžko přístupných prostorů pro uvolňování šroubů nebo matic. V balení jsou tři modely hnacích nástavců, a to 1“ s 43 zuby a 3/8“ a 1“ s 72 zuby.

Sharks Ráčna 1/4" VCAN 43 zubů
149 Kč

Ergonomická ráčna 1“ s 43 zuby o délce 15 cm je vyrobena z velmi tvrdého plastového materiálu vyztuženého kostrou z uhlíkové oceli. Pracovní madlo je vyrobeno z protiskluzového materiálu, kovové přepínání na hlavě nástroje pro snadnou volbu směru otáčení.

Compass Sada na opravu duše
85 Kč

Souprava pomůcek pro opravu duší včetně montpák pro demontáž pláště z kola.Vše v uzavíratelné krabičce o velikosti 2 × 4 × 12 cm.Obsah krabičky:5 xmalá záplata1 xoválná záplata2 xmontpáka pro výměnu duše1 xbrusný papír1 xlepidlo

Vibrační motor betonu
4 846 Kč
+ doprava zdarma

Náš velký a výkonný vibrátor betonu je nezbytný pro řádné hutnění čerstvého základového betonu, překladů a zdí. Spusťte vibrátor v průběhu lití betonu, a to přináší zachycený vzduch směrem vzhůru v téže době. Po úplném vyschnutí, bude beton mít požadovanou pevnost a mrazuvzdornost dle potřeby. Náš s

Vorel Sada cyklonářadí 18 ks
420 Kč

Praktická sada základního nářadí pro opravu kola, které je umístěno v praktickém obalu ve tvaru láhve. Souprava obsahuje 18 položek z nářadí. Součástí láhve je i držák na kolo.

Nástroj pro ruční ohýbání ocelových plechů 630 mm
4 016 Kč
+ doprava zdarma

Tato nástroj pro ohýbání je určena pro zpracování kovů . Ideální pro dílny , garáže , atd. Díky jednoduchému praktickýmu designu , tento stroj je snadno ovladatelný i pro nezkušené uživatele. Díky robustní konstrukci , tento ohýbač je velmi odolný .

Compass Pružný cykloupínač BLUE
59 Kč

Pružný upínací popruh se zapínáním na suchý zip. Lze jej protáhnou až na 178% původní délky, snadno s ním upnete vše potřebné.Technická datašířka3,5 cmdélka28 cmprůtažnost178%upnutísuchý zipbarvamodráváha12 gramů

Sharks Gola sada Sharks 1/4" a 1/2" 94 dílů
1 299 Kč

Gola sada Sharks by neměla chybět v žádné dílně a najde uplatnění u každého kutila. Sada obsahuje 94 dílů nástavců. bitů a ostatního příslušenství. Součástí jsou dvě ráčny s dobře tvarovanou rukojetí, které disponují mechanismem se 42 zuby.

Sharks Ráčna 1/2" VCAN 72 zubů
229 Kč

Ergonomická ráčna 1“ s 72 zuby o délce 25 cm je vyrobena z velmi tvrdého plastového materiálu vyztuženého kostrou z uhlíkové oceli. Pracovní madlo je vyrobeno z protiskluzového materiálu, kovové přepínání na hlavě nástroje pro snadnou volbu směru otáčení.

Sharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
189 Kč

Ergonomická ráčna 3/8“ s 72 zuby o délce 20 cm je vyrobena z velmi tvrdého plastového materiálu vyztuženého kostrou z uhlíkové oceli. Pracovní madlo je vyrobeno z protiskluzového materiálu, kovové přepínání na hlavě nástroje pro snadnou volbu směru otáčení.

Compass Pružný cykloupínač BLACK
45 Kč

Pružný upínací popruh se zapínáním na suchý zip. Lze jej protáhnou až na 178% původní délky, snadno s ním upnete vše potřebné.Technická datašířka3,5 cmdélka28 cmprůtažnost178%upnutísuchý zipbarvačernáváha12 gramů

Compass Pružný cykloupínač RED
59 Kč

Pružný upínací popruh se zapínáním na suchý zip. Lze jej protáhnou až na 178% původní délky, snadno s ním upnete vše potřebné.Technická datašířka3,5 cmdélka28 cmprůtažnost178%upnutísuchý zipbarvačervenáváha12 gramů