Lezyne Multinářadí RAP - 6
440 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednoduché, lehoučké a skálopevné Lezyne Multinářadí RAP – 6 se základními imbusy, klíčem torx a šroubovákem. Na odlehlém singletracku je to váš jediný spolehlivý parťák!

Sigma nářadí Pocket Tool Large
890 Kč 829 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nářadí disponuje 22 nástroji, které jistě využijete při svých cyklovýletech. Součástí jsou šroubovák a imbusové klíče různých velikostí. Sigma nářadí Pocket Tool Large má pogumované boční strany pro lepší úchop.

Topeak Survival Tool Wedge Pack II sada nářadí
1 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podsedlová brašna obsahuje všechny praktické pomůcky, které můžete na vyjížďkách potřebovat. Součástí jsou imbusy, nýtovač řetězu nebo šroubováky. Obsahuje také pláštěnku. Topeak Survival Tool Wedge Pack II využije každý cyklista.

Sigma nářadí Pocket Tool Medium
580 Kč 549 Kč

Nářadí disponuje 17 nástroji, které jistě využijete při svých cyklovýletech. Součástí jsou šroubovák a imbusové klíče různých velikostí. Sigma nářadí Pocket Tool Medium má pogumované boční strany pro lepší úchop.

Sigma nářadí Pocket Tool Small
320 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nářadí disponuje 8 nástroji, které jistě využijete při svých cyklovýletech. Součástí jsou šroubovák a imbusové klíče různých velikostí. Sigma nářadí Pocket Tool Small má pogumované boční strany pro lepší úchop.

Topeak X-Tool+ 11 funkcí
389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktické multifunkční cyklo nářadí Topeak X-Tool+ 11 exceluje svým poměrem cena / výkon. Nářadí je vyrobeno z kvalitní chrom-vanadiové oceli a díky svým kompaktním rozměrům se vejde klidně i do kapsy.

Topeak HEXUS X Black

Topeak HEXUS X Black

Hodnocení: 5
749 Kč 659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní cyklo nářadí Topeak Hexus X Black disponuje 21 funkcemi. Všechny nástroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tvrzené oceli. Součástí je i nýtovačka řetězu. Vynikající volba pro silniční i horské použití. Získalo prestižní ocenění RedDot Award.

Just One Tool 14.0

Just One Tool 14.0

Hodnocení: 5
499 Kč

Praktická sada nářadí Just One Tool 14.0 nabízí celkem 14 funkcí. Včetně praktického neoprenovaného pouzdra.

Lezyne Multinářadí SV - 5-40%
590 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multinářadí SV – 5 – nejpoužívanější multiklíč s širokou řadou bitů, ocelová verze. Spolehlivý pomocník při jakékoli vyjíždce.

Topeak Alien II 31 funkcí s pouzdem
1 349 Kč

Kvalitní cyklo nářadí Topeak Alien II 31 funkcí s pouzdem v sobě skrývá 26 nástrojů, mimo jiné také nýtovač řetězů. Vyrobeno z tvrzené oceli, která snese každodenní zacházení.

Lezyne Multinářadí V - 5
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superlehké jednoduché nářadí s 5 nejdůležitějšími bity vyrobenými z chrom-vanadiové oceli. Výhodou je dobrá skladnost a zanedbatelná hmotnost. Určeno pro kratší méně náročné výlety v pohodovém terénu.

Just One Tool 17.0

Just One Tool 17.0

Hodnocení: 4,3
249 Kč

Praktická sada nářadí Just One Tool 17.0 nabízí celkem 17 funkcí. Nářadí pro drobné opravy i běžnou údržbu s imbusy, šroubováky, nástrčným klíčem aj.

Topeak Mini 9

Topeak Mini 9

Hodnocení: 4,7
449 Kč 399 Kč

Lehké a přesto bytelné cyklistické nářadí Topeak Mini 9 vyniká jednoduchostí, praktičností a skladností. 9 profesionálních dílů z tvrzené oceli je zdatným pomocníkem pro každou situaci. V balení naleznete i praktické neoprenové pouzdro.