PARK TOOL U.S.A IB-3 I-Beam, 14 funkcí
659 Kč

Kompaktní multiklíč PARK TOOL U.S.A IB-3 I-Beam originalního I-Beam designu s imbusovými klíči, šroubovákem a nýtovačkou.

PARK TOOL U.S.A IB-2 I-Beam, 10 funkcí-20%
499 Kč 399 Kč

Akce

Sada skládacího nářadí do kapsy PARK TOOL U.S.A IB-2 I-Beam s nejběžnějšími imbudovými klíči a šroubovákem. Kompaktní rozměry a kvalitní materiál čini multinářadí velmi skladným a vhodným na cesty do brašny.

Sigma nářadí Pocket Tool Large
890 Kč 829 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nářadí disponuje 22 nástroji, které jistě využijete při svých cyklovýletech. Součástí jsou šroubovák a imbusové klíče různých velikostí. Sigma nářadí Pocket Tool Large má pogumované boční strany pro lepší úchop.

Topeak Survival Tool Wedge Pack II sada nářadí
1 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podsedlová brašna obsahuje všechny praktické pomůcky, které můžete na vyjížďkách potřebovat. Součástí jsou imbusy, nýtovač řetězu nebo šroubováky. Obsahuje také pláštěnku. Topeak Survival Tool Wedge Pack II využije každý cyklista.

Sigma nářadí Pocket Tool Medium
580 Kč 549 Kč

Nářadí disponuje 17 nástroji, které jistě využijete při svých cyklovýletech. Součástí jsou šroubovák a imbusové klíče různých velikostí. Sigma nářadí Pocket Tool Medium má pogumované boční strany pro lepší úchop.

Sigma nářadí Pocket Tool Small
320 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nářadí disponuje 8 nástroji, které jistě využijete při svých cyklovýletech. Součástí jsou šroubovák a imbusové klíče různých velikostí. Sigma nářadí Pocket Tool Small má pogumované boční strany pro lepší úchop.

Topeak X-Tool+ 11 funkcí
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktické multifunkční cyklo nářadí Topeak X-Tool+ 11 exceluje svým poměrem cena / výkon. Nářadí je vyrobeno z kvalitní chrom-vanadiové oceli a díky svým kompaktním rozměrům se vejde klidně i do kapsy.

Topeak HEXUS X Black

Topeak HEXUS X Black

Hodnocení: 5
749 Kč 659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní cyklo nářadí Topeak Hexus X Black disponuje 21 funkcemi. Všechny nástroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tvrzené oceli. Součástí je i nýtovačka řetězu. Vynikající volba pro silniční i horské použití. Získalo prestižní ocenění RedDot Award.

Just One Tool 14.0

Just One Tool 14.0

Hodnocení: 5
499 Kč

Praktická sada nářadí Just One Tool 14.0 nabízí celkem 14 funkcí. Včetně praktického neoprenovaného pouzdra.

BLACKBURN Tradesman Multi Tool
849 Kč

Kompaktní multi-tool obsahující sadu 18 ks nářadí. Blackburn Tradesman Multi Tool je vybaven nástrojem na rozpojení řetězu a úložištěm pro náhradní spojku. Dále disponuje plejádou imbusů, klíči Torx, nýtovačkou, šroubovákem a oddělovačem brzdových destiček. Skvělý pomocník pro každého cyklistu.

Topeak Alien II 31 funkcí s pouzdem
1 349 Kč

Kvalitní cyklo nářadí Topeak Alien II 31 funkcí s pouzdem v sobě skrývá 26 nástrojů, mimo jiné také nýtovač řetězů. Vyrobeno z tvrzené oceli, která snese každodenní zacházení.

BLACKBURN Switch Multi Tool-32%
499 Kč 339 Kč

Akce

Všestranná sada 8 ks nářadí Blackburn Switch Multi Tool, která je zabalena do praktického pouzdra, v němž lze mít i občanku či platební kartu. V sadě naleznete různé imbusy, plochý šroubovák a torxy.

Schwalbe Montpáky sada 3ks

Schwalbe Montpáky sada 3ks

Hodnocení: 4,2
129 Kč 99 Kč

Se sadou montpák *Schwalbe montpáky 3 ks** je výměna pláště hračka. Nový patentovaný tvar a materiál pro příjemnější zacházení pro ruku i plášť.

BLACKBURN Wayside Multi Tool
899 Kč

Praktická multifunkční sada nářadí Wayside Multi Tool od značky Blackburn patří do povinné výbavy každého opravdového fanouška cyklistiky. Obsahuje 19 nejvyužívanějších funkcí, které pomohou s každou opravou.

BLACKBURN Grid 8
399 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční nářadí Grid 8 od značky Blackburn je nezbytným pomocníkem pro každou vyjížďku na kole. Obsahuje 8 nejpoužívanějších nářadí pro údržbu kola.

Just One Tool 17.0

Just One Tool 17.0

Hodnocení: 4,3
249 Kč

Praktická sada nářadí Just One Tool 17.0 nabízí celkem 17 funkcí. Nářadí pro drobné opravy i běžnou údržbu s imbusy, šroubováky, nástrčným klíčem aj.

Lezyne Multi Tools V-11 Black/Nickel
990 Kč 829 Kč

Praktický lehký multiklíč. Lezyne Multi Tools V-11 Black/Nickel je vybaven kovanými chrom-vanadiovými bity, které nekorodují a má hliníkové bočnice. Spolehlivý pomocník při jakékoli vyjíždce.

Lezyne Multi Tools SV-11 Polish
1 290 Kč 999 Kč

Praktický lehký multiklíč. Lezyne Multi Tools SV-11 Polish je vybaven kovanými nerezovými bity a má hliníkové bočnice. Spolehlivý pomocník při jakékoli vyjíždce.