Počet nalezených produktů: 27

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Good Nature Express Diet - bramborová kaše 26 g
74 Kč

Express Diet – instantní bramborová kaše bohatá na bílkoviny s nízkým obsahem tuku dochucená smetanou a sýrem, vás zaručeně udrží ve stavu ketózy. Potravina je vhodná u proteinové diety Express Diet – 5denní proteinová dieta.


Good Nature Express Diet - instantní kaše
74 Kč

Express Diet – instantní kaše je součástí 5denní proteinové diety, která představuje úplnou náhradu stravy pro redukci tělesné hmotnosti.


Iswari Snídaňová směs malina
1 469 Kč

Snídaňová směs malina nabízí sladkokyselou chuť malin s lehce křupavou strukturou díky naklíčeným slunečnicovým semínkům. Tato směs má navíc vysoký obsah fosforu a mědi a je výborným zdrojem bílkovin. Má také nízký glykemický index.


Iswari Snídaňová směs matcha
389 Kč

Snídaňová směs matcha se zeleným nábojem obohacuje tělo nejen o chlorofyl, ale i hořčík a mangan. Tato snídaňová kaše má nízký glykemický index.


Kozí kaše Krupicová 225 g
109 Kč

Kozí kaše Krupicová je obilno-mléčná kaše na bázi kozího mléka.


Kozí kaše Rýžová 225 g
109 Kč

Kozí kaše Rýžová je obilno-mléčný příkrm s kozím mlékem.


Natu Superkaše Baobab s malinami a ostružinami 70 g
45 Kč

Superkaše Baobab s malinami a ostružinami obsahuje bezlepkové jáhlové, pohankové a quinoové vločky, které jsou zdrojem komplexních sacharidů a vlákniny a navozuje dlouhodobý pocit sytosti.  Baobab a jeho sladko–kyselá chuť kaši obohatí nejen chuťově, ale díky obsahu vápníku a vitamínu C i nutričně.


Natu Superkaše Chai Masala 70 g
45 Kč

Superkaše Chai Masala obsahuje nutričně a chuťově vyladěný mix přirozeně bezlepkových vloček z pohanky a jáhel.


Natu Superkaše chia s malinami a kokosem 70 g
45 Kč

Superkaše chia s malinami a kokosem obsahuje bezlepkové pohankové vločky, které jsou zdrojem komplexních sacharidů a vlákniny a navozují dlouhodobý pocit sytosti.


Natu Superkaše Lucuma s goji a ananasem 70 g
45 Kč

Superkaše Lucuma s goji a ananasem obsahuje bezlepkové jáhlové, pohankové a quinoové vločky, které jsou zdrojem komplexních sacharidů a vlákninya navozuje dlouhodobý pocit sytosti.


Natu Superkaše Maca s moruší a banánem 70 g
45 Kč

Superkaše Maca s moruší a banánem obsahuje bezlepkové jáhlové, pohankové a quinoové vločky, které jsou zdrojem komplexních sacharidů a vlákniny a navozuje dlouhodobý pocit sytosti.


Natu Superkaše Mesquite s kakaovými boby a fíky 70 g
45 Kč

Superkaše Mesquite s kakaovými boby a fíky obsahuje bezlepkové jáhlové, pohankové a quinoové vločky, které jsou zdrojem komplexních sacharidů a vlákniny a navozuje dlouhodobý pocit sytosti.


Parvati Dýně s naklíčenou slunečnicí-16%
130 Kč

109 Kč

Akce

Dýně s naklíčenou slunečnicí je slaná kaše vhodná jako skvělá svačinka v průběhu dne nebo jako rychlý oběd. Kaše je vytvořená z těch nejkvalitnějších surovin v bio kvalitě. Směs stačí zalít horkou vodou a během minuty dostanete vysoce výživnou a velmi chutnou kaši.


Parvati Rýže s hříbky-16%
130 Kč

109 Kč

Akce

Slaný snack Rýže s hříbky poslouží jako skvělá svačinka v průběhu dne nebo jako rychlý oběd. Směs stačí zalít horkou vodou a během minuty dostanete vysoce výživnou a velmi chutnou kaši. Slaný snack je vytvořený z těch nejkvalitnějších surovin v bio kvalitě.