Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6556677

Devos Kusový koberec FLOORLUX Silver/Black 20329 60x110

Devos Kusový koberec FLOORLUX Silver/Black 20329 60x110

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Koberec Floorlux Silver/Black 20329 vyniká svou prvotřídní kvalitou. Je vyroben technologií „flatweave“. Díky tomu je velice pevný, odolný proti špíně a uchovává si stálost barev. Najde využití jak v interiéru bytu, tak i ve venkovních prostorách. Celý popis

Délka

Šířka

389 Kč
Zboží od: Můjkoberec
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
389 Kč
Doprava zdarma
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

12.10.2022 - 13.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Představení koberců boucléKoberec FLOORLUX Silver/Black 20329 je moderní doplněk Vaší domácnosti. Pevný, odolný proti špíně a velmi elegantní. 

Koberce Floorlux vynikají především svou mimořádnou odolností proti pošpinění a snadnou údržbou. Jsou vyrobeny metodou „flatware“, která jim dodává skutečnou pevnost a dlouhou životnost. Díky tomu výborně poslouží na více frekventovaných místech a jejich jednoduchý vzor se skvěle hodí do každého interiéru.

Ukázka, jak koberec vypadá v interiéru – obrázky níže reprezentují pouze produktovou řadu. 
Nemusí se jednat přímo o konkrétní typ koberce, který prohlížíte. 

 Koberec Floorlux Koberec Floorlux Bude-li mít koberec po vybalení z role vlnky, může trvat několik dní, než se vyrovná..

Devos koberce

Devos – Caby je výrobce pocházející z evropské kobercové velmoci – Belgie, konkrétně města Deerlijk. Pracuje s materiály jako je například umělé hedvábí, vlna, polypropylen, Heatset a Heatset Frisé. Výrobce má bohaté zkušenosti s tkaním koberců a koberce úspěšně prodává již více než 50 let. Byl založen v roce 1963 čtyřmi bratry a původně se zabýval výrobou čalounění. Velký milník přišel v 80 letech, kdy se společnost začala s expanzivním programem orientovaným na zvyšování kapacit. 

Tento výrobce udržuje silnou komunikaci se svými zákazníky a snaží se co nejvíce přizpůsobovat svou produkci jejich požadavkům. Díky jejich invenci zíkala tato firma mnoho nových zákazníků. 

Výrobce se snaží být vždy aktuální a proto aktualizuje svůj sortiment a motivy koberců 2–3× do roka. Nyní Devos – Caby začíná zvyšovat i výrobu koberců vyšší kvality. 

Webové stránky výrobce Devos

Video

Recenze koberce Floorlux