The Coconut Company Kokosové mléko v prášku BIO 1000 g
638 Kč

Kokosové mléko v prášku BIO je prvotřídní sušené kokosové mléko je vyrobeno z čerstvě lisovaného kokosového mléka, neobsahuje laktózu a lepek, ani přísady z geneticky modifikovaných potravin.

The Coconut Company Kokosové mléko v prášku 250 g
188 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kokosové mléko v prášku je prvotřídní sušené kokosové mléko je vyrobeno z čerstvě lisovaného kokosového mléka, neobsahuje laktózu a lepek, ani přísady z geneticky modifikovaných potravin.

Bio kokosové mléko
65 Kč

Krémové s 80% kokosu, bez laktózy, aditiv a zahušťovadel. Plné kokosu a krémové chuti!

BALÍČEK ENERGY
763 Kč

Udělejte radost dárkovou sadou od Sense Coco pro lehké a zdravé stravování.

The Coconut Company Kokosové mléko v prášku BIO 250 g
199 Kč

Kokosové mléko v prášku BIO je prvotřídní sušené kokosové mléko je vyrobeno z čerstvě lisovaného kokosového mléka, neobsahuje laktózu a lepek, ani přísady z geneticky modifikovaných potravin.

Alpro kokosový nápoj s mandlemi 1 l
81 Kč

Alpro kokosový nápoj s mandlemi, se kterým zažijete tropické dobrodružství. Křehký kokos ve spojení s praženými mandlemi je vstupenkou na vás soukromý ostrov. Nápoj má nízkou kalorickou hodnotu a obsahuje velké množství vápníku a vitamínů. Bez lepku a palmového oleje.

Alpro kokosový nápoj s rýží 1 l
71 Kč

Kokosový nápoj s rýží značky Alpro, původem z Belgie. Nápoj má nízkou kalorickou hodnotu a obsahuje velké množství vápníku a vitamínů. Produkt bez přidaných cukrů, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Bez lepku a palmového oleje. Pro tu nejlepší chuť podávejte vychlazené.

Provamel BIO kokosový nápoj s rýží 1 l
91 Kč

Provamel BIO kokosový nápoj s rýží v biokvalitě. Ideální k přímé konzumaci, do smoothie nebo snídaňové kaše. Přirozeně bez laktózy. Bez lepku.

Wolfberry Kokosové mléko BIO 400 ml
70 Kč

Kokosové mléko BIO 400 ml Wolfberry je přísadou pokrmů převážně asijské kuchyně nebo také různých míchaných koktejlů, zmrzlin či dezertů. BIO kokosové mléko je extrakt z kokosové dužiny bez sladidel a bez obsahu guarové gumy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kokosové mléko.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kokosové mléko výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kokosové mléko akce.