10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 40981225

Drsný Harry - komplet 1-5

Drsný Harry - komplet 1-5

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Clint Eastwood jako nemilosrdný polda na stopě zločinu, jehož nejlepším parťákem je ráže 44 Magnum. Celý popis
399 Kč
Zboží od: Multiland
399 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
Zítra na vaší adrese

Popis

Hrají: Clint Eastwood

Obraz: 16:9


Clint Eastwood jako nemilosrdný polda na stopě zločinu, jehož nejlepším parťákem je ráže 44 Magnum.

Drsný Harry
1971
Clint Eastwood v roli sanfranciského detektiva Harryho Callahana, který má rád výsledky. Neznámý odstřelovač (Andy Robinson), pod přezdívkou Scorpio ohrožuje město a už dvakrát vraždil. Harry Callahan ho chce dostat bez ohledu na předpisy. Režisér Don Siegel natáčel přímo v San Franciscu a kulisa města hraje zásadní roli v tomto nejlepším policejním dramatu, který byl kdy natočen.
Český dabing 1.0

Magnum Force
1973
Clint Eastwood v roli detektiva Harryho Callahana stojí v tomto pokračování proti nečekanému protivníkovi s policejním odznakem. Jeho největším nepřítelem je v danou chvíli celý právní systém, který Harry slíbil chránit.

Násilník
1976
Clint Eastwood potřetí v roli detektiva. Harry Callahan dostává nového parťáka – inspektorku Kate Moore (Tyne Daly). Ta má dva přetěžké úkoly: jednak vystopovat skupinu ozbrojených teroristů a pak získat si Harryho důvěru.

Náhlý úder
1983
Šéfové detektiva Callahana pošlou vyřešit případ mimo San Francisco, aby se na něj trochu zapomnělo. Kamkoliv ale Harry jde, tam se něco semele. Clint Eastwood opět boduje ve čtvrtém pokračování Drsného Harryho (také jako režisér). Tentokrát sleduje traumatizovanou obět znásilnění (Sondra Locke), která chladnokrevně zastřelila útočníky. Mezi mužem zákona a vražedkyní vzniká citové pouto, které vyšetřování ještě více zkomplikuje.

Sázka na smrt
1988
Clint Eastwood, jako detektiv Callahan, popáté a naposledy rozepíná pouzdro na zbraň poté, co objeví své jméno na prestižním seznamu smrti. Spolu se svým novým parťákem se, ve snaze dohonit vysílačkou řízené auto s výbušninou, připlete do šílené automobilové honičky, za kterou by se nestyděl ani Bullit.