Poseidon Automatika XSTREAM DURATION M26

Značka: Poseidon Náš kód: 100000602587
Poseidon Automatika XSTREAM DURATION M26

Partnerský prodejDoprava zdarma

Poseidon Automatika XSTREAM DURATION M26

Revoluční vyvážený membránový první stupeň. Celý popis

16260
16 260 Kč včetně DPH
Cena s MALL kartou:
14 260 Kč
více info zde
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Automatika XSTREAM DURATION M26

Xstream Duration je schválen pro potápění s čistým kyslíkem (99,95%). Regulátor je vhodný pro použití jako regulátor pro STAGE lahve (deco regulátor), ale¨také také pro použití potápění s Trimix a Nitrox.1. stupeň má přetlakový ventil.

Dodává se bez hadice!!!

UPOZORNĚNÍ !

Tento model má závit M26×2 DIN v souladu s EN-144– 3 standard. Jedná se o jediný regulátor (Xstream DURATION), který se prodává zákazníkům v rámci EU.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Připojení DIN