Vidaxl Hnízdové stolky 2 ks masivní recyklované dřevo

Vidaxl Hnízdové stolky 2 ks masivní recyklované dřevo


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Vneste do svého bydlení rustikální šarm s našimi nevšedními a stylovými hnízdovými odkládacími stolky! Jsou zhotovené ze dřeva a každý má jinou velikost. Ve vašem bydlení nepochybně zaujmou na první pohled. Celý popis

1410
1 410 Kč
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018331000

Popis

Popis produktu

Vneste do svého bydlení rustikální šarm s našimi nevšedními a stylovými hnízdovými odkládacími stolky! Jsou zhotovené ze dřeva a každý má jinou velikost. Ve vašem bydlení nepochybně zaujmou na první pohled.

Sada hnízdových stolků je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z padlých stromů, dřevěných částí vozů a lodí a z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Obsahuje tedy celou řadu různých druhů dřeva, jako jsou mahagon, sheesham (růžové dřevo), borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie atd. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin a může se stát, že v něm najdete hřebíky, šrouby, dutiny či jiné nedokonalosti. Právě tyto drobné nedostatky však vypovídají o jeho bohaté historii a dodávají mu autentický a hřejivý vzhled. Sada stolků je celá ručně vyrobená a každá fáze výrobního procesu se provádí s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Tyto hnízdové stolky uplatníte v interiéru mnoha různými způsoby, například jako konferenční stolky, stolky k pohovce, stolky do obývacího pokoje, noční stolky apod.

Důležitá poznámka: Zásilka obsahuje 2 hnízdové stolky.

  • Materiál: masivní recyklované dřevo
  • Rozměry (velký): 40 × 40 × 30 cm (D x Š x V)
  • Rozměry (malý): 27 × 20 × 23 cm (D x Š x V)
  • Leštěné, natřené a nalakované
  • Snadno se čistí navlhčeným hadříkem
  • Zásilka obsahuje 2 hnízdové stolky

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ konferenční stoly