Deco Haus Sada 36 dóz pro koření s bambusovým šroubovacím uzávěrem - sada kořenek s etiketami, trychtýřem, čisticím kartáčkem, fixem - prázdné skleněné dózy z čirého skla, 120 ml, 10,5 x 4,3 cm

Deco Haus Sada 36 dóz pro koření s bambusovým šroubovacím uzávěrem - sada kořenek s etiketami, trychtýřem, čisticím kartáčkem, fixem - prázdné skleněné dózy z čirého skla, 120 ml, 10,5 x 4,3 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Naše šroubovací dózičky na koření jsou vyrobeny z vysoce kvalitního prémiového skla, které neobsahuje BPA a je bezpečné pro potraviny, takže chrání vaše cenné bylinky a koření před toxiny. Celý popis
1 129 Kč
Zboží od: Mormark
1 129 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

22.4.2024 - 23.4.2024 na vaší adrese
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 35856834

Popis

✔️ PRO OPTIMÁLNÍ USPOŘÁDÁNÍ – V našich 36 skleněných dózách na koření můžete vystavit koření a bylinky v jednotném stylu.

✔️ PEVNÝ A BEZPEČNÝ MATERIÁL – Naše šroubovací dózičky na koření jsou vyrobeny z vysoce kvalitního prémiového skla, které neobsahuje BPA a je bezpečné pro potraviny, takže chrání vaše cenné bylinky a koření před toxiny.

✔️ VYROBENO PRO VAŠE POHODLÍ – Víčka zajišťují vzduchotěsné uzavření, takže bylinky zůstanou déle čerstvé! Sada obsahuje 2 víčka s různými velikostmi otvorů. Použijte silikonový trychtýř pro doplňování bez nepořádku!

✔️ OZNAČUJTE KOŘENÍ JAKO PROFESIONÁL! – Sada dóz na koření s víčky obsahuje také 48 potištěných francouzský etiket nejběžnějších druhů koření a 48 prázdných, které si můžete popsat přiloženým křídovým perem.

✔️ NEJEN NA KOŘENÍ NEBO DO KUCHYNĚ – Tuto sadu na koření lze použít také k ukládání ručních prací, dekorací a vitamínů! Přiloženým kartáčkem můžete sklenice snadno vyčistit.

HLEDÁTE JEDNOTNÉ A STYLOVÉ ŘEŠENÍ PRO SKLADOVÁNÍ KOŘENÍ?

Bez správného koření si lze chutné pokrmy jen těžko představit. Často jím můžete dokonale dotvořit chuť jídla a zajistit tak jeho jedinečnost. I když se často používá pouze sůl a pepř, v závislosti na pokrmu lze použít mnoho dalších koření. Abyste je měli přehledně uspořádané a v případě potřeby po ruce, nabízíme vám praktickou sadu:

Okořeňte své pokrmy s naší sadou dóz na koření od DECO HAUS!

VŽDY MÍT VŠE NA DOSAH RUKY

Naše sada obsahuje celkem 36 jednotných dóz na koření s praktickým šroubovacím uzávěrem. Od nynějška je můžete používat k hrdé prezentaci svého koření – bezpochyby se stanou novou ozdobou vaší kuchyně!

BEZPEČNÉ A SPOLEHLIVÉ

Naše dózy jsou vyrobeny z kvalitního skla a samozřejmě neobsahují BPA ani jiné škodlivé látky. Tak si bylinky zachovají svou chuť a vůni a budou moci plně rozvinout svůj potenciál.

Víčko je vyrobeno z bambusu a umožňuje hermetické uzavření sklenice. To umožňuje uchovat intenzivní vůni koření. Zároveň chrání koření před vlhkostí, takže zůstane déle čerstvé!

PRAKTICKÁ SADA

Získáte nejen 36 skvělých dóz na koření, ale také kompletní sadu, která vám poskytne vše potřebné. Součástí balení je 48 předtištěných kulatých štítků s názvy koření v němčině, 48 předtištěných kulatých štítků s názvy koření v francouzštině a 48 prázdných kulatých štítků, na které můžete psát sami pomocí kvalitního křídového pera, které je rovněž součástí balení.

Kromě toho obdržíte také praktický čisticí kartáček, skládací silikonový trychtýř a celkem 72 uzávěrů s otvory (2 různé typy).

DALŠÍ VÝHODY:

IDEÁLNÍ DO NAŠICH STOJANŮ NA KOŘENÍ

Kromě těchto dóz na koření nabízíme také přiložené stojany na kořenky, díky kterým můžete mít pořádek na pracovní ploše nebo ve skříňce s léky.

Tyto stojany lze položit na pracovní desku nebo připevnit na stěnu. Nabízejí dokonalý přehled o veškerém koření a spolu s těmito dózami na koření se jistě stanou novou ozdobou vaší kuchyně!

UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ

Tyto dózy lze samozřejmě využít i na jiné věci než jen k uskladnění oblíbeného koření. Jsou také ideální pro přísady na pečení, jako je čokoládová posypka, jako mini sklenice na džem nebo na malé ochutnávkové porce.

Tyto skleničky lze využít i mimo kuchyň, například jako organizéry v kanceláři nebo jako úložný prostor v koupelně.

SKVĚLÝ DÁREK

Znáte někoho, kdo miluje vaření? Co třeba tyto praktické dózy na koření, které rozbuší srdce každého gurmána?

Dózy můžete před darováním samozřejmě naplnit nebo je ručně vyzdobit. Jsou tak ideálním dárkem k narozeninám nebo Vánocům.

VYSOCE KVALITNÍ KŘÍDOVÉ PERO

Na rozdíl od jiných sad kořenek je naše sada opatřena kvalitním křídovým perem, které lze setřít vlhkým hadříkem.

SKLÁDACÍ SILIKONOVÝ TRYCHTÝŘ

Silikonový trychtýř je navržen tak, aby se dal složit naplocho – pro snadnější skladování. Je ideální pro plnění kořenek.

RŮZNÁ VÍČKA S OTVORY

V naší sadě získáte dvě různá víčka s otvory (každé po 36 kusech), takže si můžete vybrat, který systém je vhodnější pro dávkování obsahu každé dózy. Dózy lze samozřejmě používat i bez tohoto nástavce.

PRAKTICKÝ KARTÁČ

Obdržíte také praktický kartáč s dlouhou rukojetí, který vám umožní pohodlně a důkladně vyčistit naše sklenice na koření.