10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 43989379

Naveneko Velký zahradní gril Naveneko 400 x 400

Naveneko Velký zahradní gril Naveneko 400 x 400

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Grillstone velký zahradní gril z masivní oceli Celý popis
4 850 Kč
Zboží od: LL spol. s.r.o
4 850 Kč
Poslední kus
S novou kartou za

30.7.2024 - 2.8.2024 na vaší adrese

Popis

Velký zahradní gril Naveneko 400 × 400

Opásaná kamenná leštěná deska: • rozměry 40 × 40 cm Hmotnost 21 kg Skládací podstavec

Granit není porézní jako lávový kámen, tudíž tak „nesaje“ olej. Mnohem pravděpodobnější je naopak vznik drobných prasklin nebo trhlinek, které jsou způsobeny morfologií a fyzikálními vlastnostmi kamene, nemají však prakticky žádný vliv na jeho funkčnost při grilování.

Výhody grilování na kameni:1) potraviny nepřicházejí do styku s ohněm a nevznikají škodlivé zplodiny z hořícího odkapávajícího tuku.2) nepotřebujete jehly na napichování a nehrozí propadávání pokrmů do ohně.

Rozměry stojícího grilu:• výška 90 cm• šířka 50 cm• hloubka 50 cm

Kamenná leštěná deska s nezbytným opásáním (tj. v rámu, aby se deska po použití nerozlomila):• rozměry 40×50 cmCelková hmotnost cca 45 kg (20 + 27 kg)

Grillstone, velký zahradní gril z masivní oceli.Konstrukce je řešena tak, aby při grilování docházelo k co nejmenšímu znečištění okolí. Grilovací plocha je ze tří stran chráněna plechem tak, aby tuk neprskal do stran. Grilstone má nastavitelné nohy, pomocí nichž doporučujeme při instalaci mírně spádovat grilovací plochu směrem od obsluhy. Popelník (ohniště) ze všech stran o několik centimetrů přesahuje grilovací plochu, tudíž lze odtékající tuk a další nečistoty snadno např. kovovou stěrkou z povrchu odstranit. Do ohniště lze přikládat ze čtyř stran, aniž by se musela odstraňovat kamenná deska. Ten, kdo se přesto nechce vzdát grilování na roštu, může tento rošt snadno vložit místo kamene. Grilstone lze rovněž snadno upravit ke grilovaní na jehle.