Počet nalezených produktů: 7

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

morso litinová krbová kamna 1442 s veverkou
28 990 Kč
+ doprava zdarma

Velikostí a výkonem jsou ideální pro vytápění menších prostor. Na bocích je reliéf veverky. Jsou vhodná do menších bytů, chat nebo chalup. Kamna jsou vybavena pohyblivým roštem, popelníkem a lapačem popela. Jejich čištění je snadné a pokud správně topíte, sklo zůstává stále čisté.


Guča ELIPTIKO
15 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Krbová kamna GUČA ELIPTIKO s max. výkonem 10 kW. Vhodná pro vytápění prostor do 120 m3.


M.A.T. Group kamna na PB FLYN
2 820 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Zákaznicky velmi oblíbené topidlo, zejména díky vysokému výkonu a nízké ceně. M.A.T. Group kamna na PB FLYN disponují ochranným zařízením při zhasnutí plamene, např. nakloněním. Plynová kategorie I3B/P (30). Umožňují nastavení výkonu 1400 – 4200 W.


M.A.T. Group kamna na PB KOMBI elektr./plyn HN
3 310 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kombinované topidlo pro elektrické vytápění a na PB. M.A.T. Group kamna na PB KOMBI elektr./plyn HN disponují ochranným zařízením při zhasnutí plamene, např. nakloněním. Plynová kategorie I3B/P (30). Umožňují nastavení výkonu 1400 – 4200 W.


M.A.T. Group ventilátor krbový
1 580 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Ventilátor k rozptýlení tepla z kamen. M.A.T. Group ventilátor krbový je poháněn vlastním el. motorem s modulem, který generuje el. proud z tepla kamen. Modul začne vyrábět proud, když se vrchní deska kamen rozehřeje na teplotu přibližně 55 °C. Konstruován na teplotu do 300 °C.