HS Flamingo BARMA 11/5 kW Ořech, výměník
26 990 Kč

Krbová kamna 7 – 15 kW českého výrobce. Výměník 5 kW, dokonalé spalování, dvouplášťová konvekční kamna, možnost ohřevu jídel, fénový efekt – teplo do několika minut.

HAAS+SOHN Peletová kamna HSP 1.17 II, šedá/černá (0571207510000)
44 990 Kč 41 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plně automatická regulace teploty a jedinečný teplovzdušný výměník patří mezi hlavní přednosti peletových kamen HAAS+SOHN HSP 1.17 II. Mimo to nabízí externí přívod vzduchu (CPV), který je ideální pro nízkoenergetické stavby. Absence ventilátoru zaručuje topení bez vibrací a hluku a úlevu pro alergiky.

HAAS+SOHN Nivala s vým., šedá dlažba
34 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná a moderní kamna Nivala s výměníkem mají výkon 5 – 15,3 kW (z toho výkon výměníku činí 11,1 kW), nabízí terciální spalování a také možnost doplnění vychlazovací smyčky nebo výměny výměníku za záslepku. Doporučeným palivem je kusové dřevo, ekobrikety a uhelné brikety.

HS Flamingo BARMA 11/7 JAVOR 7 KW VÝMĚNÍK
26 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krbová kamna 7 – 15 kW českého výrobce. Výměník 7 kW, dokonalé spalování, dvouplášťová konvekční kamna, možnost ohřevu jídel, fénový efekt – teplo do několika minut.

shumee Krbová zástěna se 3 panely železo černá
1 109 Kč

Tato krbová zástěna s elegantním svitkovým designem dodá vašemu krbu klasický styl. Krbová zástěna je vyrobená z vysoce kvalitního železa a je spolehlivá a odolná. Má jemné pletivo, které zadrží uhlíky a popel. Výška 61 cm je dostatečná, aby udržela děti a domácí zvířata v bezpečné vzdálenosti. Zást

shumee Zábrana ke krbu pro domácí zvířata, černá ocel
2 156 Kč

S touto jednoduchou, a přitom stylovou ohrádkou ke krbu si můžete užívat oheň, aniž byste se museli bát o bezpečí vašich domácích mazlíčků, ale také ji můžete použít jako stabilní zábranu kolem grilu nebo kamen. Přístup k ohni je zajištěn praktickou brankou a konstrukce z vysoce kvalitní oceli zaruč

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Krbová kamna s výměníkem.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Krbová kamna s výměníkem výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Krbová kamna s výměníkem akce.