Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4374724

Budky Těrlicko Polobudka malá bez krytiny

Budky Těrlicko Polobudka malá bez krytiny

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Polobudka pro různé druhy malých ptáků hnízdící v polobudkách, nejčastěji rehek domácí, dále konipas bílý i horský, nebo lejsek šedý. Vyhnízdit v ni mohou i další polodutinové druhy či dokonce dutinové druhy preferující dutiny s větším vletovým otvorem. Celý popis
350 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
350 Kč
S novou kartou za

12.7.2022 - 13.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Tento typ budky je určen pro instalaci na dům, pod střechu, resp. všude tam, kde na ni nebude pršet. Pro venkovní instalaci na strom, plot, zeď… raději zvolte variantu s krytinou.


Budka se instaluje nejčastěji na budovu, ne příliš na očích. Běžně si rehek dělá hnízdo za trámem, dle této logiky také budku nenápadně instalujeme, např. pod krov střechy, ve výšce 2–5 m nad zemí. Pro lejsky šedé na staré stromy, zdi nebo ploty v zahradách a parcích do výšky okolo 2 m a pro konipasy na břehy potoků či zdi v jejich blízkosti do výšky 1–2 m nad vodní hladinu. Nic však není absolutní, budku si určitě někdo najde, ať ji dáte téměř kamkoliv.

  • Budka je z hoblovaných prken, dřevo je mořeno pro větší trvanlivost.
  • Rozměry 17 × 19 × 22 cm (Š x V x H). Rozměry mohou být cca o 1 cm různé, jedná se o originální ruční výrobu, nikoli o sériový výrobek.
  • Žádná překližka, spárovka, či OSB, pouze poctivé dřevěné desky! Žádné lepené spoje, či ze sponkovačky. Vše vrtuty do dřeva!

Obsazenost budek je velmi dobrá, byť nemusí být nalezena hned první sezónu, další rok je to již téměř jistotou. Před instalací je nutné předvrtat otvory, v případě potřeby rád dodělám 2 otvory do zadní stěny (uveďte prosím do poznámky). Uchycení je možné skrz zadní stěnu, nebo doporučuji zavěsit za kus plíšku s dirkou, nebo je na strom možné za řetěz s hadicí z mého obchodu.