Versele Laga Nature Cavia - pro morčata 9 kg
1 029 Kč 857 Kč

Krmivo pro morčata s nutraceutiky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs je vhodná pro morčata s nadváhou, starší a málo aktivní morčata. Versele Laga Nature Cavia – pro morčata 9 kg neobsahuje lisované pelety a obiloviny.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg
517 Kč 415 Kč

Prémiové krmivo pro morčata podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro morčata náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 2,75 kg neobsahuje obilná zrna.

Darwin's Nutrin Nature - morče 750g
159 Kč 67 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompletní krmná směs pro morčata plná bylinek a jiných dobrot. Obohaceno o vitamín C.

Beaphar CARE+ morče 250 g
129 Kč 121 Kč

Krmivo pro morčata je 100% extrudované. Tento proces výroby zajišťuje, že každá granule má stejné složení a je tak eliminovaná možnost vybírání částí z potravy. Beaphar CARE+ morče 250 g je v superprémiové kategorii krmiv a stane se oblíbenou pochoutkou vašich mazlíčků.

Versele Laga Nature Cavia - pro morčata 2,3 kg
342 Kč 269 Kč

Krmivo pro morčata s nutraceutiky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs je vhodná pro morčata s nadváhou, starší a málo aktivní morčata. Versele Laga Nature Cavia – pro morčata 2,3 kg neobsahuje lisované pelety a obiloviny.

Versele Laga Nature Cavia - pro morčata 700 g
117 Kč 98 Kč

Krmivo pro morčata s nutraceutiky podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs je vhodná pro morčata s nadváhou, starší a málo aktivní morčata. Versele Laga Nature Cavia – pro morčata 700 g neobsahuje lisované pelety a obiloviny.

Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg
214 Kč 168 Kč

Prémiové krmivo pro morčata podporuje optimální trávení a zdravý chrup. Směs vybraných bylinek a rostlin je vhodná pro morčata náchylné k alergiím a citlivé na určité složky potravin. Versele Laga Nature Fiberfood Cavia 1 kg neobsahuje obilná zrna.

Beaphar Nature Guinea Pig
199 Kč

Krmivo pro morčata disponuje zvýšeným obsahem vitamínu C. Přispívá ke správné funkci střev díky vysokému podílu surové vlákniny. Je ideální pro přirozené opotřebení zubů. Beaphar Nature Guinea Pig je bez obsahu obilovin.

Avicentra Premium pro morčata 850 g
82 Kč 62 Kč

Kompletní krmivo pro morčata je stejně výživné jako přirozená potrava v přírodě. Obsahuje vyvážené množství vitamínů a minerálů. Avicentra Premium pro morčata 850 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Beaphar XtraVital morče 1 kg
159 Kč 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiové krmivo pro morčata disponuje nízkým obsahem tuku a působí preventivně proti obezitě. Minerální látky mají proteinový obal pro lepší vstřebávání. Soušástí je vojtěška, která stimuluje střevní mikroflóru. Beaphar XtraVital morče 1 kg je dobře stravitelné.

Avicentra Standard pro morčata 1 kg
39 Kč 31 Kč

Základní a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, pšenici i ječmen. Avicentra Standard pro morčata 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Speciál pro morčata 500 g
36 Kč 26 Kč

Vyvážené a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, pšenici i svatojánský chléb. Avicentra Speciál pro morčata 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Speciál pro morčata 1 kg
65 Kč 42 Kč

Vyvážené a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, pšenici i svatojánský chléb. Avicentra Speciál pro morčata 1 kg se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Deluxe pro morčata 500 g
62 Kč 39 Kč

Výběrové a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, banánové chipsy i svatojánský chléb. Avicentra Deluxe pro morčata 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Avicentra Standard pro morčata 500 g
24 Kč 15 Kč

Základní a kompletní krmivo pro morčata obsahuje kukuřici, pšenici i ječmen. Avicentra Standard pro morčata 500 g se stane oblíbeným krmením vašich domácích mazlíčků.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Krmivo pro malá zvířata.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Krmivo pro malá zvířata výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Krmivo pro malá zvířata akce.