Karis dóza na koření
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Karin keramická dóza na sůl a koření v bílé barvě.

Kela Solnička a pepřenka MAILA
229 Kč 208 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Solnička a pepřenka MAILA značky KELA příjemně ozvláštní prostírání vašeho stolu. Díky stylovému žebrovanému designu sada skvěle poslouží také jako praktická dekorace kuchyně. Vyrobeno z keramiky.

Lodos Mlýnek na koření TRAMP 3 bílý
349 Kč 309 Kč

V mlýnku LODOS lze pomlít černý pepř, nové koření, hřebíček, anýz a jiné koření. Tělo mlýnku je vyrobeno z kvalitního, pevného PH. Mlecí mechanismus je vyroben z kalené ocele, který zaručuje dlouhodobou životnost.

Green Apple Pepřenka BALLET HEART BLUE, velikost 5 x 6 cm
1 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pepřenka BALLET HEART BLUE je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu. Proces výroby zahrnuje 7 fází, dekorace se na porcelánu vytvářejí ručně. Může být použito v mikrovlné troubě, myčce, ledničce i troubě.

Green Apple Pepřenka MIR VICTORIE, velikost 7 x 4 x 6,5 cm
900 Kč

Pepřenka MIR VICTORIE je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu. Proces výroby zahrnuje 7 fází, dekorace se na porcelánu vytvářejí ručně. Může být použito v mikrovlné troubě, myčce, ledničce i troubě.

Green Apple Slánka BALLET HEART BLUE, velikost 5 x 6 cm
1 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Porcelánová slánka BALLET HEART BLUE je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu. Proces výroby zahrnuje 7 fází, dekorace se na porcelánu vytvářejí ručně. Může být použito v mikrovlné troubě, myčce, ledničce i troubě.

Green Apple Slánka MIR VICTORIE, velikost 7 x 4 x 6,5 cm
900 Kč

Porcelánová slánka MIR VICTORIE je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu. Proces výroby zahrnuje 7 fází, dekorace se na porcelánu vytvářejí ručně. Může být použito v mikrovlné troubě, myčce, ledničce i troubě.

Butlers Slánka a pepřenka alpaka set 2 ks
249 Kč

Originální sada slánky a pepřenky PRETTY THINGS ve vzhledu alpaky vyrobená z keramiky zajistí správné ochucení každého pokrmu v té nejrozkošnější formě. V setu 2 ks. Rozměry: průměr 4 cm, D 6 cm. Materiál: keramika.

Butlers Slánka a pepřenka ananas set 2 ks
249 Kč

Originální sada slánky a pepřenky PRETTY THINGS ve vzhledu ananasu vyrobená z dolomitu zajistí správné ochucení každého pokrmu v té nejrozkošnější formě. V setu 2 ks. Rozměry: průměr 4 cm, D 10 cm. Materiál: dolomit.

Tescoma Elektrický mlýnek na sůl VITAMINO 642779.00
629 Kč

Elektrický mlýnek na sůl VITAMINO značky TESCOMA je vynikající pro dochucování pokrmů. Mlýnek mele automaticky při otočení dna vzhůru a vypne se otočením zpět. Díky prvotřídnímu mlecímu mechanismu bude vše perfektní!

Maxwell & Williams Mlýnek na pepř Bounce
499 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kulatý mlýnek na pepř Bouncenastavitelnou hrubostí mletí pomocí šroubku a mlecím mechanismem z uhlíkové oceli. Pochází z kolekce světově známé značky Maxwell & Williams. Má originální a elegantní design, snadno se udržuje e je dodáván v dárkovém balení.

Tescoma Mlýnek na sůl GrandCHEF
419 Kč

Mlýnek na sůl GrandCHEF je vynikající pro dochucování pokrmů. S kvalitním keramickým mlecím mechanismem, nastavitelnou hrubostí mletí a víčkem pro zachytávání zbytků koření.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mlýnky a kořenky do kuchyně.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mlýnky a kořenky do kuchyně výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mlýnky a kořenky do kuchyně akce.